Jauniesiems žalgiriečiams pergalę atnešė spurtas rungtynių pabaigoje 0

Po savaitę trukusios priverstinės pertraukos dėl gripo protrūkio, penktadienio pavakarę vėl buvo žaidžiami susitikimai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Trečiąją pergalę namuose iškovojo Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai, po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje palaužę „Bremenos-Karšuvos“ pasipriešinimą – 96:88.Susitikimą „Žalgirio“ treniruočių centre sėkmingiau pradėjo svečiai – po Pauliaus Počiuipos metimo žalgiriečių deficitas buvo trys taškai (2:5), o iki ketvirčio pabaigos likus keturioms minutėms ekipas skyrė 6 taškai (4:10). Nors Karolio Babkausko reidas skirtumą kiek sušvelnino (6:10), „Bremena-Karšuva“ itin rezultatyviai užbaigė kėlinį bei įgijo solidesnį pranašumą – 23:10.

Antrojo ketvirčio startas kiek sėkmingesnis pavyko jauniesiems žalgiriečiams – po Adomo Drungilo bei Mindaugo Kupšo tikslių šūvių svečiai pirmavo 7 taškais (19:26), o Taurui Jogėlai realizavus metimą iš arti skirtumas aptirpo iki 21:26. Aikštelės šeimininkai apsukų nemažino ir kėlinio viduryje Taurantui Tamošiūnui pataikius dvitaškį komandas skyrė vos vienas metimas – 28:31. Po akimirkos rezultatas tapo lygus (31:31), tačiau svečiai paskutinėmis minutėmis vėl perėmė iniciatyvą ir eidami į didžiąją pertrauką pirmavo 48:39.

Trečiasis kėlinys vyko apylygiai – į kiekvieną varžovų metimą kauniečiai atsakydavo tuo pačiu, nepaisant to, rimčiau priartėti žalgiriečiams nepavyko ir prieš lemiamas dešimt minučių švieslentėje vis dar degė skaičiai palankesni svečiams – 72:65.

Svarbiausią susitikimo atkarpą vėl sėkmingiau pradėjo varžovai, padidinę persvarą iki dviženklės (76:65). Tačiau tuomet šeimininkų snaiperiai pakilo į lemiamą šturmą ir po Tauro Jogėlos metimo priartėjo iki trijų (77:80), o T.Tamošiūno – vieno taško (79:80). Situacija aikštelėje ir toliau nesikeitė – jaunieji žalgiriečiai puolime žaidė agresyviai ir šaltakraujiškai, o gynyboje didesnių klaidų nedarė. Per paskutines dvi su puse minutės „Bremenos-Karšuvos“ krepšininkai taškų nepelnė, tuo tarpu kauniečiai spurtavo 11:0, taip iškovodami trečiąją pergalę – 96:88.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: A.Drungilas 21 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), T.Tamošiūnas 21, T.Jogėla 21 (9 atk. kam., 3 rez. perd.), K.Babkauskas 8 (5 atk. kam.), H.Venskus 7, M.Lisajevičius 4 (2 rez. perd.), M.Kupšas 4 (3 atk. kam.), R.Čepanonis 4, K.Kokoška 4.

„Bremena-Karšuva”: P.Počiuipa 25 (7 atk. kam.), A.Šaulys 23 (6 atk. kam.), K.Normantas 16.