Puikus žalgiriečių žaidimas VDU nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 0

Pirmadienį Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) vyko dvejų Kauno ekipų akistata. Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA) svečiuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo palaužė čempionato favoritais vadinamą Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) – 102:90 (22:23, 19:16, 18:17, 22:25, 21:9). Žalgiriečiai pralaimėjusiems pelnė net 56 taškus.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 13 sekundžių VDU pirmavo trimis taškais, tačiau nuo paskutinės atakos neapsigynė ir į savo krepšį praleidus tolimą metimą komandoms teko žaisti pratęsimą. Per jį sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie pasinaudojo VDU susirinktomis pražangomis ir, pabaigoje kaunantis vos su keturiais varžovais, šventė pergalę rezultatu 102:90.

Šarūnas Vasiliauskas VDU ekipai per 37 žaidimo minutes pelnė 24 taškus, atliko septynis rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus. Povilas Butkevičius per tokį patį žaidimo laiką taip pat surinko 24 taškus, po krepšiais sugriebė šešis kamuolius bei blokavo du varžovų metimus. Jo naudingumo koeficientas taip pat +25.

Adas Juškevičius ant parketo praleido 24 minutes, pelnė aštuonis taškus, atkovojo keturis kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, du kartus perėmė kamuolį bei surinko 14 naudingumo balų.

Šis pralaimėjimas nutraukė VDU trijų pergalių iš eilės seriją, o LKKA laimėjo trečią kartą iš eilės.