VDU pergalę lėmė puikus žalgiriečių pasirodymas 0

Priešpaskutinėse Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) reguliaraus sezono rungtynėse Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda po atkaklios kovos palaužė Kauno technologijos universitetą (KTU) 87:73 bei išsaugojo viltis reguliarųjį sezoną užbaigti pirmoje vietoje.

Susitikimą kiek aktyviau pradėjo KTU krepšininkai, po pirmojo ketvirčio pirmavę penkiais taškais (25:20). Situacija aikštelėje nepasikeitė ir per kitas dešimt minučių – varžovai neįtikėtinai tiksliai metė iš visų pozicijų, taip įtvirtindami pranašumą (50:41).

Per ilgąją pertrauką trenerio Arūno Juknevičiaus nurodymus įdėmiai išklausę VDU krepšininkai, žalgiriečių vedini, atsigavo bei prieš lemiamą susitikimo dalį atsilikinėjo jau tik trimis taškais – 62:65. Ketvirtajame ketvirtyje VDU net nesiruošė sustoti, išnaudojo varžovų klaidas bei aidint finalinei sirenai džiūgavo  – 87:73.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kauno „Žalgirio“ gynėjas Adas Juškevičius. Per beveik 37 žaidimo minutes krepšininkas pelnė 22 taškus, atkovojo penkis bei perėmė keturis kamuolius.

Svariai prie laimėjimo prisidėjo ir puolėjas Povilas Butkevičius, per 22 minutes surinkęs septynis taškus, atkovojęs septynis kamuolius, atlikęs du rezultatyvius perdavimus bei perėmęs vieną kamuolį.

Dešimt taškų prie pergalės pridėjo „Žalgirio“ estų talentas Siim-Sander Vene. Aikštėje praleidęs 25 minutes krepšininkas taip pat atkovojo net 11 kamuolių bei penkis kartus tiksliai perdavė kamuolį ekipos draugams.

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ marškinėlius vilkintis Adomas Drungilas rungtyniavo penkias minutes, per kurias spėjo pelnyti tris taškus bei atkovoti du kamuolius.