M.Brownas – tarp naudingiausių Eurolygos savaitės krepšininkų 0

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marcusas Brownas pateko į Eurolygos „Top16“ etapo penktojo turo naudingiausiųjų žaidėjų penketuką. Amerikietis savo puikiu žaidimu rungtynėse su Gdynės „Asseco Prokom“, kurias žalgiriečiai laimėjo 93:88, užsitarnavo trečiąją poziciją tarp šios savaitės Eurolygos geriausiųjų.

Pelnęs net 15 taškų per penkias antrojo kėlinio minutes M.Brownas mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 23 taškus (6/11 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Naudingiausiu savaitės žaidėju tapo Zagrebo „Cibona“ puolėjas Bojanas Bogdanovičius, be klaidų atakavęs iš toli ir pataikęs visus 6 tritaškius. Kroatas aikštėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 22 taškus ir po krepšiais sugriebė 9 kamuolius. B.Bogdanovičiaus 28 naudingumo balai padėjo Zagrebo „Cibona“ ekipai sutriuškinti Maskvos srities „Chimki“ 82:63 ir išsaugojo viltis tęsti kovą dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Antrąją vietą naudingiausiųjų žaidėjų sąraše užėmė Vitorijos „Caja Labroal“ bosnis Mirza Teletovičius, surinkęs 26 naudingumo balus. Kartu su M.Brownu 3-5 pozicijas pasidalino po 25 naudingumo balus surinkę Pirėjo „Olympiacos“ puolėjas Joshas Childressas ir Madrido „Real“ aukštaūgis Jorge Garbajosa.