Naudingas A.Drungilo žaidimas vedė dublerius į pergalę 0

Sėkmingai 6 rungtynių seriją dėl išlikimo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pradėjo Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda. Trečiadienį jaunieji žalgiriečiai namuose įveikė Kauno „LKKA-Atleto“ ekipą 86:73 (18:21, 24:16, 25:19, 19:17).

Iškovoję dešimtąją pergalę čempionate dubleriai išlaiko persvarą prieš 8 pergales turinčias „LKKA-Atleto“, Šilutės „Šilutės“ ir Tauragės „Bremenos Karšuvos“ komandas.

Mačo su studentais pradžioje dažniau lyderiaujančių vaidmenyje buvo pastarieji. „LKKA-Atletas“ išnaudojo savo toliašaudę artileriją ir buvo priekyje (13:8, 21:18).

Antrajame kėlinyje svečių persvara kelis kartus buvo perkopusi ir dviženklį skirtumą (31:20, 36:26), tačiau tuomet „Žalgiris-Sabonio mokykla“ ėmė taikyti aktyvų „presingą“ po visą aikštę ir privertė varžovus dažnai klysti. Paskutines penkias minutes iki didžiosios pertraukos perimdami vieną kamuolį po kito jaunieji žalgiriečiai laimėjo 16:1. Prie šios atkarpos labiausiai prisidėjo Adomas Drungilas, pelnęs 11 taškų (42:37).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „LKKA-Atletas“ kurį laiką neleido šeimininkams didinti atitrūkimo (46:45, 49:47), bet antroji „presingo“ banga studentus vėl užklupo nepasiruošusius. Perdavinėdami kamuolius tiesiai varžovams į rankas ir nesugebėdami pereiti aikštės vidurio jie leido „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ žaidėjams per minutę pelnyti net 10 taškų ir po trijų kėlinių pirmauti 67:56.

A.Drungilo dvitaškis, Pauliaus Soroko 4 taškai ir Karolio Babkausko tritaškis dubleriams buvo suteikę 17 taškų pranašumą (76:59). „LKKA-Atleto“ puolėjų Vidmanto Sragauskio ir Dariaus Griciaus pastangomis skirtumas buvo sumažėjęs iki 7 taškų (72:79), tačiau užtikrintas A.Drungilo žaidimas įtvirtino „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ pergalę rungtynių pabaigoje.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: A.Drungilas 29 (10 atk. kam., 5 blk., 36 naud.), T.Jogėla 15 (6 atk. kam.), K.Babkauskas 10 (6 atk. kam.), A.Sakalauskas 8, P.Sorokas 7, M.Grigonis 6 (5 atk. kam.), H.Venskus 6, R.Jakštas 3, M.Kupšas 2, Ž.Skučas 0.

„LKKA-Atletas“: V.Sragauskis 35 (9/14 dvit., 5/12 trit.), Š.Vingelis 21 (5 rez. perd.), D.Gricius 7.