LSKL: žalgiriečiai svariai prisidėjo prie pirmosios VDU pergalės ketvirtfinalyje 0

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) nugalėtojų titulą ginanti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda triuškinančia pergale svečiuose prieš Klaipėdos universitetą (KU) pradėjo ketvirtfinalio seriją. Pirmąjį iš dviejų mačų kauniečiai laimėjo 116:78 (28:20, 36:21, 29:20, 23:17).

Prieš rungtynes VDU ekipai buvo įteikti reguliariojo sezono nugalėtojų diplomai. Savo favoritų statusą aikštelėje kauniečiai pradėjo įrodinėti nuo pat pirmųjų susitikimo minučių ir po pirmojo ketvirčio turėjo aštuonių taškų pranašumą (28:20). Per kitas dešimt minučių varžovai apskritai buvo pasiųsti į lengvą „nokdauną“ ir VDU persvara po pirmosios susitikimo dalies abejonių nekėlė – 64:41.

Situacija aikštelėje nesikeitė ir per likusius du kėlinius, o aidint finalinei sirenai švieslentėje degė iškalbingi skaičiai – 116:78. Ketvirtfinalyje žaidžiama iki dvejų pergalių, tad norint išsigelbėti klaipėdiečiams teks sukurti tikrą krepšinio stebuklą.

Nugalėtojų gretose vėl nesustabdomai žaidė jaunieji žalgiriečiai. Povilas Butkevičius rungtyniavo beveik 26 minutes ir pasiekė dvigubą dublį, pelnydamas 19 taškų ir atkovodamas dešimt kamuolių.

Adas Juškevičius ant parketo praleido beveik 24 minutes, per kurias pelnė septynis taškus, atkovojo šešis kamuolius bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Žygimantas Janavičius, šiuo metu atstovaujantis Kauno „Aisčiams“, per 20 minučių į savo sąskaitą įsirašė 16 taškų, šešis rezultatyvius perdavimus bei penkis po krepšiais sugriebtus kamuolius.

Itin sėkmingai pasirodė ir Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ garbę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ginantis Adomas Drungilas. Jis per 17 minučių surinko 17 taškų, atkovojo penkis kamuolius bei du kartus rezultatyviai asistavo ekipos draugams.