M.Kuzminskas ir A.Juškevičius tęsia sėkmingą pasirodymą rezervinėje rinktinėje 0

Į turnė po Kiniją išvykusi Lietuvos vyrų rezervinė rinktinė šią savaitę sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. Lietuviai dukart įveikė Kinijos CBA lygos Šen Šy klubą. Prie pergalių svariai prisidėjo žalgiriečiai Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius, buvę vieni rezultatyviausių komandoje.

Pirmąjį mačą Lietuvos rinktinė laimėjo triuškinančiu skirtumu 107:81 (24:27, 32:24, 26:18, 25:12). Tuomet A.Juškevičius surinko 12 taškų, o M.Kuzminskas pelnė 7 taškus.

Antrajame susitikime lietuvių galutinė persvara buvo mažesnė – 84:68, tačiau abejonių, kas laimės rungtynes, nekilo jau po pirmojo kėlinio, per kurį buvo sukauptas 20 taškų pranašumas (31:11).

Abu žalgiriečiai buvo rezultatyviausi savo komandos žaidėjai. M.Kuzminskas per 27 minutes pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 2/4 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius. 15 taškų ir 4 perimtus kamuolius pridėjo be klaidų varžovų krepšį atakavęs A.Juškevičius (4/4 dvit., 2/2 trit.).