A.Juškevičiaus ir M.Kuzminsko pastangų pergalei prieš kinus neužteko 0

Lietuvos vyrų rezervinė rinktinė Kinijoje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su šios šalies nacionaline komanda. Šį kartą mūsiškiai vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 77:81 (6:10, 19:20, 30:23, 22:28).

Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio (6:10) antrąjį lietuviai pradėjo aktyviau ir po taiklaus A.Juškevičiaus tritaškio buvo priekyje 15:12. Iki didžiosios pertraukos kinai sugebėjo perimti iniciatyvą ir pirmavo 30:25.

Trečiajame ketvirtyje Lietuvos rinktinėje pirmaisiais smuikais griežė žalgiriečiai. M.Kuzminskas kelis kartus atakas užbaigė iš po krepšio, o A.Juškevičius pridėjo du tritaškius ir svečiai vėl išsiveržė į priekį 55:51.

Per paskutines 10 minučių sėkmingiau puolė Kinijos ekipa, kuri buvo įgijusi 8 taškų pranašumą (77:69). Nors po A.Juškevičiaus taškų skirtumas buvo aptirpęs iki vieno metimo (77:79), tačiau šeimininkai sugebėjo pergalingai užbaigti rungtynes.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė A.Juškevičius, pelnęs 20 taškų. M.Kuzminsko sąskaitoje – 15 taškų.

Pirmajame susitikime lietuviai taip pat buvo patyrę pralaimėjimą prieš Kinijos rinktinę – 82:86. Tuomet 14 taškų surinkęs M.Kuzminskas irgi buvo vienas rezultatyviausių.

Antradienį komandos išmėgins jėgas paskutinį – trečią – kartą.