NKL: „Žalgiris-Sabonio mokykla“ iškovojo pergalę išvykoje 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai, net ir suklydę 22 kartus, sugebėjo pasiekti pergalę išvykoje. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtajame ture jaunieji žalgiriečiai 79:74 (20:15, 15:13, 20:26, 24:20) įveikė Jonavos „TRIOBET“ komandą. Tai buvo trečioji kauniečių pergalė NKL pirmenybėse.

Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi banguotai. Po neblogos žalgiriečių pradžios (5:0), netrukus jie jau atsilikinėjo (9:10), bet vėliau po aštuntojo Mindaugo Kupšo taško įgijo 7 taškų persvarą – 20:13. Ją svečiai išlaikė ir po antrojo kėlinio (35:28), kurio metu septynis taškus surinko Vytenis Čižauskas.

Dažnai klydusius kauniečius po didžiosios pertraukos priekyje išlaikė sėkminga aukštaūgių kova po krepšiu. Komandos draugų netaiklius metimus kelis kartus pataisę Vaidas Čepukaitis ir M.Kupšas neleido šeimininkams persverti rezultato savo naudai – 55:54 po trečiojo kėlinio.

Puikiai rungtyniaujant Jonavos komandos įžaidėjui Tomui Sebežiovui, „TRIOBET“ prasidėjus lemiamam ketvirčiui įgijo 5 taškų pranašumą (60:55). Su tuo nesitaikstė M.Kupšas, per trumpą atkarpą surinkęs 6 taškus ir vėl išvedęs savo ekipą į priekį – 67:62. Paskutinėmis mačo minutėmis jonaviečiai bandė gelbėtis pražangomis stabdydami V.Čižauską, kuris iki tol buvo prametęs 5 baudų metimus iš 9, tačiau Vytenio ranka nustojo drebėti. Pataikęs 8 baudas iš 10 jis padėjo „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komandai išlaikyti pergalę savo rankose – 79:74.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: M.Kupšas 21 (6 atk. kam., 5 kld.), V.Čižauskas 21 (12/19 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), V.Čepukaitis 13 (11 atk. kam.), E.Ulanovas 7. K.Vecvagars 5, G.Žylė 4, V.Kariniauskas 2, Ž.Skučas 2, P.Sorokas 2, M.Rutkauskas 2.

„TRIOBET“: T.Sebežiovas 28 (9/13 dvit., 1/8 trit., 12 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), A.Sakalauskas 11 (3/10 trit.), P.Stasiulionis 7, M.Gužauskis 7.