Penktoji jaunųjų žalgiriečių pergalė NKL pirmenybėse 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda ir toliau puikiai rungtyniauja Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Penktadienį Šiauliuose jaunieji žalgiriečiai be didesnio vargo rezulatu 89:79 palaužė „ABRO-Universitetas“ komandą bei iškovojo penktą pergalę iš šešių galimų.

Nors pirmojo ketvirčio pirmoje pusėje aikštelėje vyravo apylygis žaidimas (22:20), kėlinio pabaigoje septynis taškus iš eilės pelnė Vaidas Čepukaitis bei padėjo savo komandai susikrauti devynių taškų pranašumą (29:20). Priito Venes auklėtiniai neužtikrintai pradėjo sekančią rungtynių atkarpą (33:30), tačiau artėjant didžiajai pertraukai pradėjo demonstruoti vis brandesnį krepšinį.

Po Žygimanto Skučo taiklaus metimo ir penkių Vytenio Čižausko tašku svečiai pirmavo rezultatu 41:34, o po dviejų kėlinių ekipas skyrė dešimt taškų (48:38). Po ilgosios pertraukos kauniečiai padidino apsukas ir savo progą išnaudojus Kasparui Vecvagarui buvo priekyje 70:50.

Aikštelės šeimininkai dar pamėgino pakovoti dėl pergalės ir paskutinę dvikovos minutę vienu metu atsilikinėjo vos penkiais taškais. Vis tik lemiamomis akimirkomis jaunųjų žalgiriečių rankos nesudrebėjo ir komanda iškovojo dar vieną pergalę – 89:79.

„Žalgiris-Sabonio mokykla”: V.Čižauskas 20 (3 rez. perd.), V.Čepukaitis 17 (12 atk. kam.), E.Ulanovas 11, G.Žylė 9 (6 atk. kam.), P.Sorokas 8, M.Kupšas 8 (6 atk. kam.), K.Vecvagars 4, M.Rutkauskas 4, V.Kariniauskas 4, Ž.Skučas 4.

„ABRO-Universitetas”: A.Gurklys 18 (6 atk. kam.), P.Knyza 17, A.Kvedaravičius 10 (5 rez. perd.), V.Liutychius 10 (5 atk. kam.).