NKL: du skausmingi jaunųjų žalgiriečių kluptelėjimai 0

Savaitgalis nesėkmingai susiklostė Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantiems Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkams. Penktadienį jaunieji žalgiriečiai Vilniuje po dramatiškos kovos nusileido „Perlas-MRU“ (75:76), o šeštadienį paskutinėmis minutėmis suklupo Radviliškyje (64:68).

Vilniuje koją kauniečiams pakišo jau pirmasis ketvirtis, kuriame aikštelės šeimininkai įgijo devynių taškų pranašumą (25:16). Priito Venes auklėtiniai nesiruošė kelti baltos vėliavos ir po Žygimanto Skučo taškų su bauda bei Vytenio Čižausko dvitaškio atsitiesė (35:30). Iniciatyvą jaunieji žalgiriečiai išsaugojo iki pat didžiosios pertraukos (38:35).

Įdomi kova vyko trečiajame ketvirtyje, tačiau ir čia niekam nepavyko susikrauti ryškesnės persvaros (56:55). Ketvirtasis ketvirtis vyko permainingai ir įdomiai, o nugalėtoją lėmė tikslesnis žaidimas paskutinėmis minutėmis. Deja, šį kartą kauniečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 75:76.

„Žalgiris-Sabonio mokykla”: V.Čižauskas 21 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), V.Kariniauskas 14, E.Ulanovas 12, M.Kupšas 8, V.Čepukaitis 7 (11 atk. kam.), G.Žylė 6, Ž.Skučas 5, P.Sorokas 2.

„Perlas-MRU”: A.Gorskovas 24, L.Jacevičius 17 (6 atk. kam.), M.Sakalauskas 12 (10 atk. kam.).

Ne mažiau įdomios buvo ir šeštadienio rungtynės Radviliškyje, kur „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komandai iššūkį metė vietos KK „Radviliškis“. Per pirmas dešimt minučių šeimininkai įgijo nežymų pranašumą (17:12), kurį simboliškai padidino per antrąjį ketvirtį (33:30). Vis tik jaunieji žalgiriečiai sugebėjo atsitiesti ir antroje susitikimo dalyje po V.Čepukaičio taškų buvo priekyje penkiais taškais (57:52). Šią persvarą kauniečiai išsaugojo iki pat paskutinio ketvirčio antrosios pusės vidurio. Vis tik lemiamomis akimirkomis fortūna žalgiriečiams nesišypsojo – šie neišnaudojo savo progų, o varžovai to neatleido. Aidint finalinei sirenai – skaudus pralaimėjimas 64:68.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: V.Čepukaitis 16 (10 atk. kam.), V.Čižauskas 15 (9 atk. kam.), E.Ulanovas 13, G.Žylė 7 (7 atk. kam.), M.Rutkauskas 4, Ž.Skučas 3, P.Sorokas 2 (7 atk. kam.), K.Vecvagars 2, V.Kariniauskas 1, M.Kupšas 1.

KK „Radviliškis”: A.Mineikis 17 (6 atk. kam.), Ž.Kuklierius 14 (4 rez. perd.), R.Rauktys 9.