NKL: Jaunieji žalgiriečiai du kartus nesunkiai įveikė „Erelitą-KTU“ (FOTO) 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda penktadienį ir šeštadienį žaidė eilines Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliaraus sezono rungtynes. Šį kartą varžovas buvo vienas ir tas pats – „Erelita KTU“. Žaliai-balti užtikrintą pergalę iškovojo ne tik namuose (97:67), bet bet ir išvykoje (73:61) bei pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Pirmosios dvikovos akimirkos – Žalgiris.lt foto galerijoje.

Pirmasis susitikimas savo aikštelėje jauniesiems žalgiriečiams prasidėjo sunkiai – po pirmųjų dešimties minučių simbolinę persvarą turėjo svečiai (20:19). Vis tik per kitą kėlinuką Priito Venes auklėtiniai įsibėgėjo ir prieš didžiąją pertrauką turėjo akivaizdų pranašumą – 47:31. Antroje susitikimo dalyje šeimininkai tik didino atotrūkį bei aidint finalinei sirenai džiaugėsi pelnyta ir abejonių nekeliančia pergale – 97:67.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: G.Žylė 23 (11 atk. kam.), V.Čižauskas 13 (7 atk. kam.), T.Jogėla 13, E.Ulanovas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), K.Vecvagars 11 (3 per. kam.), M.Kupšas 10 (10 atk. kam.), P.Sorokas 9 (6 atk. kam.), V.Kariniauskas 4, Ž.Skučas 2.

„Erelita-KTU”: K.Pupinis 13 (10 atk. kam.), A.Saulys 12, M.Mackevičius 10.

Šeštadienį, jau varžovų salėje, jaunieji žalgiriečiai lengvai ir greitai įgijo didelį pranašumą, kurio neišbarstė iki pat finalinės sirenos. Po pirmojo ketvirčio svečiai pirmavo 20:12, o po antrojo – jau 50:21. Antroji dvikovos dalis tebuvo formalumas, o žaidybinio laiko gavo ir tie, kurie įprastai aikštelėje praleidžia kiek mažiau minučių.

Tai buvo jau dešimtoji komandos pergalė per 15 turų. Turnyrinėje lentelėje tai garantuoja ketvirtąją vietą.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: V.Čižauskas 19 (7 atk. kam.), M.Kupšas 15 (14 atk. kam.), G.Žylė 11 (5 atk. kam.), Ž.Skučas 10 (9 atk. kam.), E.Ulanovas 8, P.Sorokas 5 (6 rez. perd.), K.Vecvagars 2, V.Kariniauskas 2, T.Jogėla 1.

„Erelita-KTU“: A.Šaulys 17 (5 atk. kam.), K.Pupinis 14 (7 atk. kam.), M.Pažėra 8.