NKL: Iš Mažeikių jaunieji žalgiriečiai grįžo su pergale 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 16-ojo turo rungtynėse penktadienį sunkią pergalę Mažeikiuose iškovojo Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda, rezultatu 76:75 palaužusi šeimininkus „Mažeikių“ krepšininkus. 11-ąjį laimėjimą kauniečiams užtikrino sėkmingas žaidimas svarbiausiais susitikimo momentais.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko bekompromisė kova – po Vytenio Čižausko metimo svečiai pirmavo 12:10, tačiau varžovai atkarpą laimėjo 11:2, perėmė iniciatyvą ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 21:14. Po trumpos pertraukėles jaunieji žalgiriečiai ir toliau ieškojo savojo žaidimo, tuo tarpu „Mažeikių“ komanda vis buvo žingsneliu priekyje – 28:21. Skirtumą kiek aptirpdė V.Čižausko tritaškis prieš pat didžiąją pertrauką – 32:35.

Kad ir kaip stengėsi kauniečiai, trečiajame kėlinyje jiems taip pat nesisekė pademonstruoti viso savo potencialo – 53:60. Situacija išliko nepakitus ir iki pagrindinio laiko pabaigos likus penkioms minutėms, rezultatu 68:60 pirmavo varžovai. Tačiau supratę, jog trauktis nebėra kur, Priito Venes auklėtiniai pelnė septynis taškus be atsako ir po taiklių Edgaro Ulanovo baudų priartėjo iki minimumo – 67:68. Vienu metu šeimininkai sugebėjo vėl išsiveržti į priekį, vis tik disciplinuotai žaidę jaunieji žalgiriečiai sugebėjo ir vėl atsitiesti bei iškovoti pergalę – 76:75.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: V.Čižauskas 18 (4 rez. perd.), Ž.Skučas 15 (7 atk. kam.), M.Kupšas 14 (10 atk. kam.), G.Žylė 8, M.Rutkauskas 6 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 6, V.Kariniauskas 5, K. Vecvagars 4.

„Mažeikiai”: M.Šidlauskas 16, V.Gabšys 12 (6 atk. kam.), B.Harrisonas 11 (8 atk. kam.), M.Šumskis 9.