NKL: „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ pergalė Anykščiuose 0

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL) dvyliktąją pergalę iškovojo Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai. Jaunieji žalgiriečiai penktadienį išvykoje 79:70 įveikė Anykščių „Puntuko“ komandą.

Šeštadienį 16.00 val. „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A) dubleriai priims Jonavos „Triobet“ ekipą.

Atkaklesnė kova Anykščiuose vyko tik kelias pirmąsias minutes. Vyteniui Čižauskui pelnius 7 taškus iš eilės, „Žalgiris-Sabonio mokykla“ atsiplėšė 17:9 bei tokiu pat skirtumu pirmavo pasibaigus pirmajam kėliniui (21:13).

Dar labiau svečių persvara išryškėjo antrajame ketvirtyje. Tauras Jogėla pelnė 5 taškus iš eilės, pagirtinai rungtyniavo Gediminas Žylė, Edgaras Ulanovas ir Vaidas Kariniauskas, todėl kauniečiai įgijo 17 taškų pranašumą – 45:28.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ jaunimas stengėsi išlaikyti iniciatyvą savo rankose (61:48 po trečiojo kėlinio), bet „Puntuko“ krepšininkai kvėpavo į nugaras. Šeimininkų legionierius Larry Hallas likus žaisti 3 minutes net persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (68:67). Visgi per likusį laiką vienas E.Ulanovas surinko 6 taškus, o anykštėnai pasižymėjo vos kartą. Jaunųjų žalgiriečių pergalę užfiksavo švieslentėje degantys skaičiai – 79:70.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: E.Ulanovas 23 (6 atk. kam.), V.Čižauskas 21 (6atk. kam., 4 rez. perd.), P.Sorokas 9 (3 per. kam.), T.Jogėla 8 (5 atk. kam.), V.Kariniauskas 6 (4 rez. perd.), G.Žylė 6 (7 atk. kam., 7 kld.), M.Kupšas 4 (13 atk. kam.), M.Rutkauskas 2, Ž.Skučas 0.

„Puntukas“: L.Hallas 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 7 per. kam., 7 kld.), D.Tarvydas 15 (6 atk .kam.), T.Rinkūnas 12.