NKL: pergalingas dublerių savaitgalis (FOTO) 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda iškovojo antrąją pergalę šį savaitgalį. Šeštadienį namuose jaunieji žalgiriečiai įtikinamai nugalėjo Jonavos „Triobet“ ekipą 90:79. Tai buvo tryliktoji „Žalgirio“ dublerių pergalė per 19 rungtynių Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt NKL) čempionate.

Nuotraukos iš rungtynių – Žalgiris.lt fotogalerijoje.

Kauniečiai į priekį truktelėjo jau mačo pradžioje ir po septintojo Vytenio Čižauskos taško iš eilės pirmavo 14:5. Pirmojo kėlinio pabaigoje po jau trečiojo taiklaus Arūno Sakalausko tritaškio „Triobet“ kiek priartėjo (18:21), bet Tauro Jogėlos ir Mindaugo Kupšo dėjimai pristabdė jonaviečių entuziazmą, o antrąjį kėlinį šeimininkai baigė atkarpa 18:5 bei ilsėtis išėjo turėdami solidų pranašumą – 44:31.

Po didžiosios pertraukos M.Kupšas ir Gediminas Žylė po kartą varžovus nubaudė dvitaškiais su pražangomis ir tai leido įgyti 20 taškų persvarą (56:36).Vaidui Kariniauskui įmetus du tritaškius rezultatas (73:51) po trečiojo kėlinio paskutinį ketvirtį pavertė formalumu.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: V.Čižauskas 19 (5 rez. perd., 5 per. kam.), T.Jogėla 13 (5 atk. kam.), G.Žylė 11 (5 atk. kam. 3 blk.), M.Kupšas 12, E.Ulanovas 10, V.Kariniauskas 9, P.Sorokas 8, Ž.Skučas 7, M.Rutkauskas 3.

„Triobet“: R.Juknevičius 23, A.Sakalauskas 12 (4/7 trit., 9 atk. kam.), M.Bernatavičius 9 (7 atk. kam., 3 blk.), T.Sebežiovas 9.