Eurolygos jaunimo atrankos turnyre žalgiriečiai ir toliau nesustabdomi 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimas ir toliau sėkmingai žengia Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Trečiose B grupės rungtynėse kauniečiai be dviejų lyderių rezultatu 81:67 įveikė Zagrebo „Cedevita“ bei tęs kovą dėl patekimo į finalinį turnyrą Eurolygos finalinio ketverto metu.

Dvikova prasidėjo varžovų tritaškiu, tačiau po Valdo Kariniausko metimo kauniečiai įpusėjus ketvirčiui pirmavo 10:5. Lietuviai ir toliau buvo žingsneliu priekyje – po Simono Kymanto baudų metimų švieslentėje degė skaičiai 19:13. Kėlinuko pabaigoje pasižymėjo Marius Grigonis, o žalgiriečiai pirmavo 21:15.

Antrojo ketvirčio pirmosios minutės kauniečiams nieko blogo nežadėjo. L.Lekavičiui sumetus abi baudas „Žalgiris“ turėjo gana saugų 13 taškų pranašumą – 33:20. Tačiau po truputį įsižaidė ir kroatai. Žingsnis po žingsnio šie aptirpdė atsilikimą ir prieš didžiąją pertrauką atnaujino intrigą – 38:42.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo atkakliai. Nei viena komandų nenorėjo nusileisti ir kurį laiką ant parketo vyko įnirtinga kova. Vis tik artėjant kėlinuko viduriui išryškėjo žalgiriečių pranašumas. Aurimui Majauskui realizavus abi baudas skirtumas buvo šeši taškai – 53:47. Įgavę pagreitį kauniečiai apsukų nemažino ir kėliniui baigiantis pranašumas šoktelėjo iki dviženklio – 63:49.

Ketvirtasis ketvirtis buvo greičiau formalumas, kurį „Žalgirio“ jaunoji pamaina sėkmingai užbaigė. Aidint finalinei sirenai Arūno Visocko auklėtiniai galėjo džiaugtis dar viena pergale ir pirmąja vieta grupėje – 81:67.

„Žalgiris”: V.Kariniauskas 21 (11 atk. kam.), L.Lekavičius 13, J.Tamulis 10, S.Raupys 9 (9 atk. kam.), M.Grigonis 7, T.Dimša 6, A.Majauskas 5, S.Kymantas 4, T.Kuckailis 4, K.Vene 2.

„Cedevita”: M.Junakovičius 14, A.Hrkačas 13, D.Jelenekas 10.