„Žalgirio“ jaunimui nepavyko prasibrauti į Eurolygos atrankos turnyro finalą 0

Kauno „Žalgirio“ jaunoji pamaina ketvirtadienį Katalonijoje skaudžiai suklupo Eurolygos atrankos turnyro pusfinalyje, dramatiškai nusileidusi Madrido „Real“ bendraamžiams. Nors po pirmosios dvikovos dalies kauniečiai turėjo dešimties taškų pranašumą, jo išsaugoti nepavyko – 60:63.

Rungtynių pradžioje komandos demonstravo panašų žaidimą, tačiau kiek sėkmingiau puolime darbavosi būtent lietuviai, po pirmųjų dešimties minučių pirmavę 19:15. Nieko blogo nežadėjo ir antrasis ketvirtis – Tauro Jogėlos vedami žalgiriečiai dominavo aikštelėje ir sužaidus pusę dvikovos turėjo akivaizdžią persvarą – 40:30.

Iniciatyva iš kauniečių rankų ėmė slysti iš karto po didžiosios pertraukos. Trečiąjį kėlinuką karališkasis Madrido klubas laimėjo 17:11. Nors iki pagrindinio laiko pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms trimis taškais priekyje buvo „Žalgiris“ (58:55), sėkmingiau lemiamas minutes sužaidė ispanai, šventę pergalę bei iškopę į finalą, kuriame jų jau laukia „Regal Barcelona“.

Dėl trečiosios vietos jaunieji žalgiriečiai susikaus su „Manresa“ ekipa. Į finalinį turnyrą Eurolygos didžiojo ketverto metu iškops tik atrankos turnyro nugalėtojas.

„Žalgiris”: T.Jogėla 16 (5 per. kam., 4 atk. kam., 4 rez. perd. 5 kld.), V.Kariniauskas 13 (5 atk. kam.), S.Kymantas 7 (10 atk. kam.), K.Vecvagaras 5, L.Lekavičius 4, J.Tamulis 4, A.Majauskas 4, T.Dimša 3 (5 atk. kam.), M.Grigonis 2 (6 atk. kam.), S.Raupys 2.

„Real”: D.Diezas 21, P.Nakidjimas 10 (9 atk. kam.), A.Cruzas 7 (5 atk. kam.), P.Cadilla 7 (6 kld.).