NKL: Jaunieji žalgiriečiai trileryje įveikė „Perlą-MRU“ 0

Nacionalinės krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse dramatišką pergalę penktadienį iškovojo Kauno „Žalgirio-Sabonio“ mokyklos komanda, paskutinėmis susitikimo sekundėmis palaužusi Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkus – 88:85. Tai buvo jau 15-oji kauniečių pergalė.

Rungtynių pradžioje šeimininkai pirmavo 8:2, tačiau atsigavę varžovai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komandai pranašumo atgauti nepavyko iki pat ketvirčio pabaigos. Po pirmųjų dešimties minučių „Perlas-MRU“ pirmavo 23:21.

Po trumpos pertraukėlės svečiai iš sostinės tolimų metimų dėka kiek atitrūko, tačiau jiems susikrauti saugesnio pranašumo neleido puolime itin aktyviai žaidęs Žygimanto Skučo, Mingaugo Kupšo ir Gedimino Žylės trio. Nepaisant to, po pirmosios dvikovos dalies vilniečiai buvo priekyje 48:41.

Po ilgosios pertraukos ant parketo užvirė tikra kova. Kauniečiai neilgai trukus aptirpdė atsilikimą, tačiau nutolti šiems niekaip neleido Lauryno Jacevičiaus ir Manto Kazono tritaškių kruša. Nugalėtojas sprendėsi pačioje susitikimo pabaigoje. Iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos likus 40 sekundžių dar pirmavo varžovai, tačiau protingiau sužaidę kauniečiai sugebėjo atsigriebti. Tašką viskam padėjo gražus Tauro Jogėlos dėjimas paskutinę dvikovos sekundę – 88:85.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: G.Žylė 21 (5 atk. kam.), M.Kupšas 16 (10 atk. kam.), Ž.Skučas 11, V.Čižauskas (6 rez. perd.), T.Jogėla 10, V.Kariniauskas 8, P.Sorokas 5, E.Ulanovas 5, M.Rutkauskas 1.

„Perlas-MRU”: L.Jacevičius 23 (40 min., 10 rez. perd.), M.Kazonas 19, K.Brusokas 18 (12 atk. kam.), G.Ramonas 11.