NKL: „Žalgirio“ jaunoji pamaina iškovojo 16-ąją pergalę 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda ir toliau sėkmingai rungtyniauja Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje jaunoji „Žalgirio“ pamaina vedina Vytenio Čižausko susitikimo pabaigoje palaužė „KK Radviliškis“ klubą (78:74) bei iškovojo jau 16-ąją pergalę.

Jau nuo pirmųjų minučių šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir sužaidus dvi minutes po aukštaūgio Mindaugo Kupšo metimo pirmavo rezultatu 8:2. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 14:7, tačiau kėlinuko pabaigoje atsigavę varžovai priartėjo – 14:16. Po dviejų minučių pertraukėlės Priito Venes auklėtinių žaidimas visiškai išsiderino, o tai puikiai išnaudoję varžovai po pirmosios rungtynių pusės turėjo pranašumą – 39:32.

Nepaisant to, po didžiosios pertraukos pasikartojo penktadienio dvikovos su „Perlu-MRU“ scenarijus. Aukštesnę pavarą įjungę kauniečiai per trečiąjį ketvirtį skirutmą aptirpdė iki minimumo (55:56), o lemiamomis akimirkomis įrodė, jog yra geresnė komanda bei šventė pelnytą pergalę – 78:74.

„Žalgiris-Sabonio mokykla”: V.Čižauskas 27 (8 rez. perd.), M.Kupšas 13 (7 atk. kam.), T.Jogėla 8, G.Žylė 7 (11 atk. kam.), E.Ulanovas 7, Ž.Skučas 5, K.Vecvagaras 5, P.Sorokas 4 (5 atk. kam.), V.Kariniauskas 2.

„KK Radviliškis”: A.Mineikis 19 (7 atk. kam.), A.Oladimeji 19 (13 atk. kam.), Ž.Kuklierius 15.