NKL: Jaunieji žalgiriečiai nesunkiai įveikė Kauno „LKKA-Atletą“ 0

Penktadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) antrojo etapo eilinį susitikimą žaidė Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda. Nors prieš rungtynes buvo galima tikėtis įdomesnės akistatos, jau nuo pirmųjų minučių jaunieji žalgiriečiai parodė kas yra kas bei aidint finalinei sirenai neleido suabejoti savo pranašumu – 82:61.

Iniciatyvos Priito Venes auklėtiniai ėmėsi jau pačioje susitikimo pradžioje. Drąsiai, agresyviai ir rezultatyviai žaidę žalgiriečiai ketvirčio pabaigoje turėjo solidžią persvarą – 21:7. Ir nors kėlinuką sėkmingiau baigė varžovai (11:21), situacijos tai praktiškai nepakeitė.

Antroji rungtynių atkarpa jau susiklostė įdomiau. „LKKA-Kauno“ ekipa, vedina Vidmanto Sragauskio, sugebėjo šiek tiek aptirpdyti pranašumą bei neleisti varžovams dar labiau įsižaisti (32:40). Tiesa, per didžiąją pertrauką P.Vene ir Saulius Štombergas sugebėjo savo auklėtiniams surasti tinkamus žodžius. Trečiajame kėlinuke jų „Žalgirio“ dubleriai žaidė lyg ant sparnų – po Gedimino Žylės taškų švieslentėje degė skaičiai 61:44.

Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas, tačiau ir jas sėkmingai rungtyniaujant Taurui Jogėlai geriau sužaidė jaunieji žalgiriečiai. Aidint finalinei sirenai – solidus pranašumas 82:61 bei jau 19-oji pergalė per 31 rungtynes.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: T.Jogėla 20 (20 min., 7/9 dvit.), P.Sorokas 16 (6/7 dvit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), E.Ulanovas 11 (8 atk. kam.), G.Žylė 9 (6 atk. kam.), M.Kupšas 9 (8 atk. kam., 3 blk.), V.Kariniauskas 8, Ž.Skučas 5 (5 atk. kam.), K.Vecvagars 4 (8 atk. kam.).

„LKKA-Kaunas”: V.Sragauskis 20 (4 atk. kam.), A.Sakalauskas 11 (4 atk. kam.), Š.Vingelis 10.