NKL: Jaunieji žalgiriečiai nesunkiai įveikė vienus lygos lyderių 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai penktadienį žaidė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrojo etapo rungtynes su vienais lygos lyderių Pakruojo „Meresta“. Jaunieji žalgiriečiai nepabūgo sėkmingai šį sezoną žaidžiančių varžovų ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 78:62.

Pamatus pergalei Priito Venes ir Sauliaus Štombergo auklėtiniai padėjo jau per pirmas dešimt dvikovos minučių – geriau progas išnaudoję šeimininkai nutolo ir pasibaigus kėlinukui turėjo dviženklį pranašumą – 22:12. Tiesa, varžovai pagerino savo žaidimą puolime ir labiau pabėgti žalgiriečiams iki pertraukos neleido, bet sušvelninti atsilikimo irgi nesugebėjo – 38:27.

Lemiama rungtynėse tapo trečioji atkarpa. „Merestos“ komanda nerado priešnuodžių brandžiam kauniečių žaidimui, dažnai klydo ir šaudė pro šalį, savo ruožtu jaunieji žalgiriečiai svečių nesigailėjo ir prieš ketvirtąjį kėlinuką turėjo itin solidžią persvarą – 66:46. Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas, o situacija nepakito.

Tai buvo jau 17-oji žalgiriečių pergalė. Turnyro lentelėje jie žengia šešti.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: E.Ulanovas 20, P.Sorokas 20 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Kupšas 11 (11 atk. kam., 2 blk.), Ž.Skučas 8 (8 atk. kam.), G.Žylė 8 (10 atk. kam.), K.Vecvagaras 6 (5 rez. perd.), M.Grigonis 5, V.Kariniauskas 3.

„Meresta”: L.Radavičius 13 (10 atk. kam.), S.Slivka 9, T.Druktenis 8, M.Kumpis 8 (5 atk. kam.).