NKL: Jaunieji žalgiriečiai po permainingos kovos įveikė „Naftą-Universitetą“ 0

Penktadienį Kaune svarbias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes žaidė Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai. Šį kartą jiems iššūkį metė uostamiesčio Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ komanda. Pergalę rezultatu 84:74 šventė jaunieji žalgiriečiai, kurie turnyro lentelėje pakilo į šeštąją poziciją.

Pirmosiomis mačo minutėmis žaidimo sąlygas diktavo varžovai, kurie neilgai trukus įgijo beveik dviženklį pranašumą (17:8). Nors toliau paleisti klaipėdiečių šeimininkai nebuvo linkę, visiškai ištirpdyti atsilikimo Priito Venes auklėtiniams taip pat nepavyko (21:28).

Po dviejų minučių pertraukos kurį laiką aikštelėje vyko apylygė kova, vis tik įpusėjus kėlinukui uostamiesčio krepšininkai įgijo rekordinį pranašumą – 43:30. Jei ne „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ spurtas ketvirčio pabaigoje, situacija galėjo tapti visiškai nekokia (39:47).

Viskas iš esmės pakito po didžiosios pertraukos, šeimininkai ėmė darbuotis kur kas agresyviau, tiksliau ir, svarbiausia, taikliau. Tuo tarpu varžovai strigo gynyboje ir atidavė iniciatyvą (60:61). Lemiamu tapo paskutinis ketvirtis, kuriame jaunieji žalgiriečiai, vedini Vaido Kariniausko, Gedimino Žylės ir Mindaugo Kupšo, šventė pergalę rezultatu 84:74.

„Žalgiris-Sabonio mokykla”: G.Žylė 19, M.Kupšas 17 (19 atk. kam.), Ž.Skučas 13 (6 atk. kam.), V.Kariniauskas 11, K.Vecvagars 11, T.Dimša 6, E.Ulanovas 3, P.Sorokas 2 (5 atk. kam.), M.Rutkauskas 2.

„Nafta-Universitetas”: M.Šumskis 18, H.Venskus 15, M.Girdžiūnas 11.