NKL: „Žalgirio” jaunoji pamaina aštuntfinalio seriją pradėjo užtikrintai 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai trečiadienį Kauno „Žalgirio“ ekipos treniruočių centre žaidė pirmąsias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynes. Didesnio vargo šeimininkai su „Šilutės“ komanda neturėjo – aidint finalinei sirenai švieslentėje degė skaičiai 91:65. O tai – didelis žingsnis ketvirtfinalio link, kadangi serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių.

Rungtynių pradžia pasivaikščiojimo nežadėjo – kibiai rungtyniavę varžovai visą laiką alsavo į nugarą ir pirmauti po pirmojo ketvirčio leido tik nedidelis spurtas kėlinuko pabaigoje, kuris baigėsi Kasparo Vecvagaro taikliu metimu (19:14). Po dviejų minučių pertraukėlės situacija išliko nepakitusi – ant parketo vyko apylygis žaidimas, kuriame vis žingsneliu priekyje buvo žalgiriečiai. Ir vėl svarbiu akcentu tapo paskutinės ketvirčio minutės, kuriose dominavo „Žalgiris-Sabonio mokykla“ (41:34).

Aukštesnę pavarą Priito Venes auklėtiniai įjungė pasibaigus didžiąjai pertraukai. Edgaro Ulanovo vedini jaunieji žalgiriečiai trečiąją dvikovos atkarpą laimėjo devynių, o ketvirtąją – dešimties taškų skirtumu, o tai užtikrino labiau nei tiesiog užtikrintą pergalę – 91:65. Dabar iki vietos ketvirtfinalyje kauniečiams teliko vienas žingsnis – iškovoti dar vieną pergalę. Laimėjimo atveju serija baigtųsi jau penktadienį Šilutėje.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: E.Ulanovas 18 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), G.Žylė 15 (4 rez. perd., 5 blk.), T.Jogėla 15 (4 per. kam.), K.Vecvagars 14, Ž.Skučas 12 (12 atk. kam.), M.Kupšas 8, P.Sorokas 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Dimša 2.

„Šilutė”: J.Česnavičius 17, E.Kaupaitis 14 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), E.Jurkus 12 (7 atk. kam.).