NKL: „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ iškovojo dar vieną pergalę 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ auklėtiniai ir toliau užtikrintai rungtyniauja Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionate. Penktadienį jaunieji žalgiriečiai namuose 91:83 (27:14, 20:15, 23:27, 21:27) įveikė Kauno „LKKA-Atleto“ komandą.

Galutinis skirtumas neatspindi rungtynių eigos, nes didžiąją dalį mačo Sauliaus Štombergo vadovaujami „Žalgirio“ dubleriai buvo priekyje dviženkle persvara. Ją šeimininkai įgijo jau šeštąją rungtynių minutę, kai devynis taškus buvo įmetęs Tauras Jogėla ir pasižymėjo po traumos į aikštelę grįžęs Simonas Kymantas (19:9).

Penkioliktąją minutę po T.Jogėlos dėjimo skirtumas išaugo iki 19 taškų (35:16) ir panašus išliko beveik iki susitikimo pabaigos. Tik paskutiniosiomis minutėmis išnaudodami savo lyderį Vidmantą Sragauskį „LKKA-Atleto“ krepšininkai sugebėjo kiek priartėti, bet intrigos nebesukūrė.

Sėkmingai spaudę varžovus po visą aikštę jaunieji žalgiriečiai šiose rungtynėse perėmė net 16 kamuolių. Tai buvo ketvirtoji dublerių pergalė Smscredit.lt-NKL čempionate per penkerias rungtynes. Šeštadienį komandos laukia išvyka į Marijompolę, kur kauniečiams iššūkį mes „Sūduvos“ ekipa.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 16 (5 per. kam.), V.Kariniauskas 15 (5 atk. kam.), J.Tamulis 15, S.Kymantas 11 (5 atk. kam.), R.Jakštas 9, M.Grigonis 7, K.Vecvagars 6 (4 rez. perd.), R.Simanavičius (5 atk. kam., 6 kld.), T.Dimša 4 (3 per. kam.), N.Barauskas 4.

„LKKA-Atletas“: V.Sragauskis 29 (6/7 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud., 6 atk. kam.), Š.Vingelis 22 (5 rez. perd.), T.Tamošiūnas 8.