NKL: Kauno derbyje – jaunųjų žalgiriečių pergalė 0

Po dviejų pralaimėjimų praėjusį savaitgalį Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ ekipa atsitiesė dvikovoje su Kauno „LKKA-Atletu“. Išvykoje žaidę „Žalgirio“ dubleriai pademonstravo kovingą charakterį, panaikino po trijų kėlinių turėtą 10 taškų deficitą ir išplėšė pergalę rezultatu 85:83 (19:24, 24:18, 18:29, 24:12).

Nors mačą 5 taškais be atsako pradėjo jaunieji žalgiriečiai, pirmojoje rungtynių pusėje jiems dažniau teko vytis varžovus. Tik antrojo kėlinio pabaigoje po Tauro Jogėlos ir Rolando Jakšto taškų „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ pirmavo minimaliai – 43:42.

Trapią persvarą svečiai išlaikė pusę trečiojo kėlinio, bet tuomet „LKKA-Atletas“ įjungė savo toliašaudę artileriją. Per 5 minutes studentai pelnė net 20 taškų ir po 30 minučių žaidimo pirmavo 71:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ dubleriai pirmiausia susiėmė gynyboje, o vėliau pamažu ėmė tirpdyti skirtumą. Daugiausiai Vaido Kariniausko ir T.Jogėlos pastangomis rezultatas tapo lygus. Paskutinei atakai jaunieji žalgiriečiai turėjo 14 sekundžių, vos nesuklydo, tačiau šyptelėjo fortūna ir V.Kariniausko tolimas dvitaškis įkrito nuo lentos. Per 3 sekundes desperatiškas šeimininkų tritaškis tikslo nepasiekė ir „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ auklėtiniai šventė pergalę.

Laimėję dubleriai į savo sąskaitą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Smscredit.lt-NKL) įsirašė tryliktąją pergalę po 21 turo. Šeštadienį Tomo Masiulio vadovaujama komanda susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. Mačas, kuris prasidės 14.00 val., vyks „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A).

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 21 (9 atk. kam.), V.Kariniauskas 18, R.Jakštas 13 (8 atk. kam.), S.Kymantas 12 (7 atk. kam., 2 blk.), R.Simanavičius 10, M.Grigonis 5, Ž.Skučas 3, J.Tamulis 3, S.Januškis 0.

„LKKA-Atletas“: T.Tamošiūnas 18 (3/4 trit.), V.Sragauskis 15 (7/7 dvit.), S.Vingelis 14 (5 rez. perd.), M.Sapiega 13 (12 rez. perd.).