„Žalgirio“ dublerių savaitgalis NKL čempionate: 1-1 0

Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionato ir toliau vyksta įnirtingos kovos. Antrą savaitgalį iš eilės Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda penktadienį pralaimėjo išvykoje, bet šeštadienį šventė pergalę savo aikštėje.

Sausio 13 d. jaunieji žalgiriečiai Vilniuje susitiko su „Statybos“ krepšininkais. Kaip ir pirmojo turo mače stipresni pasirodė vilniečiai, šį kartą laimėję 83:76 (15:19, 17:20, 24:14, 27:23). „Žalgirio“ dubleriai antrajame kėlinyje po Mariaus Grigonio baudos metimų pirmavo 35:23, tačiau antroje mačo pusėje nesugebėjo išlaikyti persvaros.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: M.Grigonis 16 (4 rez. perd.), T.Jogėla 14 (7 atk. kam.), R.Jakštas 13, V.Kariniauskas 11 (4 rez. perd.).

„Statyba“: D.Tarvydas 21, R.Sugintas 19, O.Varanauskas 12 (7 atk. kam.), G.Marčiukaitis 11.

Šeštadienį Kaune rungtynėse su Mažeikių „Mažeikių“ komanda jaunųjų žalgiriečių laukė priešingas scenarijus. Pirmojo mačo pusėje buvę atsiliekančių vaidmenyje kauniečiai po didžiosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir įveikė varžovus 84:74 (15:21, 22:22, 22:9, 25:22).

Puikiai rungtyniaujant Simonui Kymantui trečiąjį kėlinį „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai pradėjo spurtu 16:1 ir atgal nebesižvalgė. Mažeikiečių bandymus prisivyti gesino solidus Tauro Jogėlos ir to paties S.Kymanto žaidimas.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 17, S.Kymantas 16 (16 atk. kam., 3 blk.), T.Dimša 12, M.Grigonis 11 (7 rez. perd.), V.Kariniauskas 10 (4 rez. perd.).

„Mažeikiai“: P.Brownas 25, J.Jurgo 12, D.Vaitelis 10.

Po 26 turų Smscredit.lt-NKL čempionate „Žalgirio-Sabonio krepšinio centras“ (15 pergalių ir 11 pralaimėjimų) dalinasi 5-7 turnyrinės lentelės pozicijas. Įdomu tai, kad pirmenybių lyderius (17-9) nuo devintosios vietos (14-12) skiria vos 3 pergalės. Iki reguliaraus sezono pabaigos likus keturiems turams net 11 komandų dar nėra praradusios šansų patekti tarp 8 stipriausių ekipų, kurios po du kartus dar sykį susitiks trečiajame ir ketvirtajame Smscredit.lt-NKL čempionato ratuose.