„Žalgirio“ dubleriai pirmąją NKL sezono dalį baigė pajėgiausiųjų aštuonete 0

Baigėsi Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionato antrojo rato kovos. Laimėję paskutiniąsias rungtynes Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai iškovojo 17-ąją pergalę per 30 mačų ir pateko tarp aštuonių ekipų, kurios tarpusavyje grumsis trečiojo ir ketvirtojo rato varžybose. Likusios aštuonios komandos rungtyniaus silpnesniųjų grupėje.

Vietą tarp aštuonių stipriausių komandų jauniesiems žalgiriečiams garantavo šeštadienį namų aikštėje pasiekta pergalė prieš Šiaulių „ABRO-Universiteto“ klubą 89:75 (23:21, 20:19, 23:16, 23:19).

Vieni Smscredit.lt-NKL autsaiderių „Žalgirio“ dubleriams priešinosi pustrečio kėlinio, kol galiausiai devynis taškus trečiajame kėlinyje pelnęs Tomas Dimša kauniečiams suteikė lemiamą iniciatyvą. Ketvirtajame kėlinyje Justas Tamulis pataikė du tritaškius, o Vaidas Kariniauskas pridėjo 11 taškų ir „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ pranašumas nebekėlė abejonių.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: V.Kariniauskas 23 (9 atk. kam.), T.Jogėla 18 (6 atk. kam., 4 per. kam.), T.Dimša 17 (5 atk. kam., 3 per. kam.), J.Tamulis 10, R.Simanavičius 6, M.Grigonis 5, S.Kymantas 4 (8 atk. kam.), R.Jakštas 4, Ž.Skučas 2.

„ABRO-Universitetas“: A.Gurklys 22 (8 atk. kam.), R.Giedraitis 20 (5 atk. kam.), N.Mika 9.

Penktadienio rungtynės jauniesiems žalgiriečiams nesusiklostė taip sėkmingai. Išvykoje buvo pralaimėta Joniškio „Delikateso“ komandai 69:77 (14:20, 19:24, 13:18, 23:15).

Į nokdauną kauniečiai buvo pasiųsti jau pirmosiomis minutėmis (2:10). „Delikatesas“ antrajame ir trečiajame kėlinyje įgijo ir išlaikė dviženklę persvarą, bet „Žalgirio“ dubleriai nesudėjo ginklų. Po Mariaus Grigonio 12 taškų ketvirtajame kėlinyje iš šeimininkų pranašumo buvo telikę du taškai (65:67). Visgi, rungtynių pabaigoje Joniškio ekipa sužaidė brandžiau ir šventė pergalę.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: M.Grigonis 16, T.Dimša 16, V.Kariniauskas 9 (5 rez. perd.), T.Jogėla 8 (5 atk. kam.), Ž.Skučas 6, J.Tamulis 5, S.Kymantas 4, R.Simanavičius 3, R.Jakštas 2.

„Delikatesas“: A.Kvedaravičius 19 (5 rez. perd.), V.Užkuraitis 18 (7 atk. kam.), V.Volodko 17 (13 atk. kam.), V.Jatulevičius 10.