Jaunieji žalgiriečiai pagaliau laimėjo išvykoje, tačiau suklupo namuose 0

Nacionalinės krepšinio lygoje (Smscredit.lt-NKL) rungtyniaujantys Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai savaitgalio varžybose vėl pasidalino po pergalę ir pralaimėjimą. Penktadienį pralaimėję „Mažeikių“ komandai, šeštadienį jaunieji žalgiriečiai trečią kartą šį sezoną įveikė Jonavos „Triobet“ ekipą.

Penktadienį vykusiose Smscredit.lt-NKL rungtynėse namuose „Žalgirio“ dubleriai neatlaikė Mažeikių „Mažeikių“ pasipriešinimo 76:87 (22:25, 16:14, 18:22, 20:26). Taškas į tašką vykusiame susitikime paskutinėmis minutėmis stipresni pasirodė svečiai.

Nors po dviejų kėlinių svečiai pirmavo minimalia persvara, per trečiąjį ketvirtį jiems buvo įgyti dviženklį pranašumą 56:45. Daugiausiai Justo Tamulio pastangomis žalgiriečiai rungtynių pabaigoje sumažino deficitą iki 1 taško, tačiau perlaužti rungtynių savo naudai nepavyko ir mažeikiškiai išsivežė pergalę.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: J.Tamulis 24, M.Grigonis 12 (7 rez. perd.), R.Jakštas 11 (7 atk. kam.), T.Dimša 11 (8 atk. kam.), S.Kymantas 6, S.Januškis 5, V.Kariniauskas 3, T.Jogėla 2, R.Simanavičius 2, Ž.Skučas 0.

„Mažeikiai“: J.Jurgo 18 (3 blk.), P.Brownas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Stašys 14, D.Vaitelis 13.

Po 5 iš eilės pralaimėjimų išvykoje šeštadienį „Žalgirio“ dubleriai galiausiai iškovojo pergalę. Jonavoje vietos „Triobet“ krepšininkai buvo įveikti po pratęsimo rezultatu 90:87 (12:26, 37:11, 15:15, 18:30, 8:5).

Rungtynių pradžia žalgiriečiams nebuvo sėkminga ir Jonavos ekipa susikrovė dviženklį pranašumą (26:12), tačiau antrojo kėlinio pradžioje kovingai nusiteikę žalgiriečiai per 4 minutes ištirpdė skirtumą (28:28). Kauniečiai nemažino apsukų ir iš viso per antrąjį kėlinį pelnė net 37 taškus. Po Vaido Karinausko dvitaškio „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ pirmavo 49:37.

Po didžiosios pertraukos „Triobet“ krepšininkai grąžino intrigą, o likus žaisti 20 sekundžių taiklūs T.Sebežiovo baudos metimai persvėrė rezultatą namų komandos naudai. Visgi, paskutinės ketvirtojo kėlinio atakos metu Tomo Dimšos ranka nesudrebėjo ir po taiklaus krepšininko metimo komandos turėjo žaisti pratęsimą. Per papildomas 5 minutes J.Tamulis ir V.Kariniauskas pelnė po 4 taškus ir jų užteko pergalei iškovoti.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: V.Kariniauskas 28 (11/15 dvit.), J.Tamulis 17 (2/2 trit.), S.Kymantas 12, T.Jogėla 11 (7 atk. kam.), T.Dimša 10 (8 atk. kam., 2 blk.), Ž.Skučas 6, R.Simanavičius 5, R.Jakštas 1, S.Januškis 0.

„Triobet“: T.Sebežiovas 28, V.Kružikas 12, R.Čepanonis 11, H.Vorotnikovas 11.