Dubleriai įveikė vienus NKL lyderių 0

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda penktadienį iškovojo pergalę. Jaunieji žalgiriečiai namuose įveikė Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ ekipą 86:75 (17:16, 31:22, 15:23, 23:14).

„Žalgirio“ dubleriai beveik visas rungtynes buvo žingsneliu priekyje. Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o kiek daugiau buvo atsiplėšta antrajame ketvirtyje, kai Justas Tamulis įmetė tris tritaškius paeiliui ir šeimininkai susikrovė 10 taškų persvarą – 48:38.

Po didžiosios pertraukos veiksmus gynyboje suaktyvinę klaipėdiečiai sugebėjo panaikinti skirtumą ir net porą minučių pirmavo (59:57), tačiau ketvirtajame kėlinyje darniai žaidę jaunieji žalgiriečiai po truputį atgavo turėtą pranašumą ir galiausiai šventė pelnytą pergalę 86:75.

Laimėję 22-ąjį kartą per 39 susitikimus „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionate dalinasi 4-7 pozicijas.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: J.Tamulis 19 (5/6 trit.), M.Grigonis 17, R.Jakštas 13 (3 per. kam.), V.Kariniauskas 10 (5 rez. perd.), S.Kymantas 9 (10 atk. kam.), R.Simanavičius 8 (5 atk. kam.), Ž.Skučas 6, T.Dimša 4, S.Januškis 0, K.Vene 0.

„Nafta-Universitetas“: H.Venskus 12, D.Žvinklys 12 (5 atk. kam.), D.Norkus 12 (9 atk. kam.), J.Kazakauskas 11 (5 atk. kam.), V.Chodosovskis 10.