Sėkmingas savaitgalis „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komandai 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda laimėjo ir antrąsias savaitgalio rungtynes. Šeštadienį jaunieji žalgiriečiai Joniškyje nugalėjo „Delikateso“ ekipą 83:72 (24:21, 19:14, 22:20, 18:17).

Kaip ir penktadienį namuose „Žalgirio“ dubleriai vertėsi be kojos raumenį susimušusio Tauro Jogėlos, tačiau jį puikiai pavadavo antrą susitikimą iš eilės po 5 tritaškius įmetantis Justas Tamulis.

Svečiai joniškiečiams leido pirmauti tik pačioje rungtynių pradžioje (6:3). Tuomet Vaidas Kariniauskas ir J.Tamulis tolimais metimais padėjo Kauno komandai pelnyti 12 taškų be atsako – 15:6. „Delikatesas“ porąsyk buvo priartėjęs per žingsnį (21:22, 35:38), tačiau nebesugebėjo persverti rezultato. Po didžiosios pertraukos skirtumas dažniausiai svyravo aplink 10 taškų ribą.

Įdomus faktas – trečiajame kėlinyje viena šeimininkų ataka truko net 80 sekundžių. Jos metu Joniškio ekipos žaidėjai net 7 kartus nepataikė į krepšį. Nepaisant pralaimėtos kovos dėl kamuolių (34 prieš 42), „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ šventė 23-iąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionate. Po 40 turų jaunieji žalgiriečiai dalinasi 4-5 vietas pirmenybėse su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, su kuria išvykoje kausis artimiausioje dvikovoje.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: J.Tamulis 26 (5/8 trit., 3 per. kam.), S.Kymantas 14 (9 atk. kam.), Ž.Skučas 13 (5 atk. kam.), V.Kariniauskas 12 (5 atk. kam.), T.Dimša 6 (6 atk. kam.), M.Grigonis 3, R.Jakštas 3, S.Januškis 2, R.Simanavičius 2, K.Vene 2.

„Delikatesas“: V.Jatulevičius 17 (6 atk. kam.), T.Šležas 16 (15 atk. kam.), A.Kvederavičius 16 (6 atk. kam.), V.Užkuraitis 12 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).