Jaunieji žalgiriečiai NKL reguliarųjį sezoną baigė pergalingai 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda dviem pergalėmis baigė Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) reguliarųjį sezoną. Penktadienį išvykoje jaunieji žalgiriečiai minimalia persvara 87:86 įveikė „Mažeikių“ komandą, o šeštadienį namuose 91:76 nepasigailėjo Jonavos „Triobet“ krepšininkų.

Mažeikiuose „Žalgirio“ dubleriai komandinėmis pastangomis po pirmojo kėlinio buvo priekyje 25:16, antrajame pirmavo 33:20, tačiau įpusėjus rungtynėms rezultatas jau buvo lygus 44:44.

Trečiajame ketvirtyje kauniečiai vėl truktelėjo į priekį (63:53) ir, nors kelis kartus prisileido šeimininkus per žingsnį, sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose 87:86.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: V.Kariniauskas 18, M.Grigonis 17, T.Dimša 11 (6 atk. kam.), T.Jogėla 10 (7 atk. kam.), S.Kymantas 8 (7 atk. kam., 3 blk.), R.Jakštas 9 (5 atk. kam.), R.Simanavičius 6, S.Kymantas 6, N.Barauskas 5 (6 atk. kam.), Ž.Skučas 3, K.Vene 2.

„Mažeikiai“: C.Brockas 21 (7 atk. kam.), J.Jurgo 19 (7 atk. kam.), M.Norkus 13, P.Brownas 10 (5 rez. perd.).

Šeštadienį namuose rungtynės su Jonavos „Triobet“ komanda jauniesiems žalgiriečiams klostėsi daug lengviau. Tik pirmasis kėlinys vyko apylygiai (24:21). Vėliau kauniečiai atsiplėšė ir ketvirtą kartą šį sezoną įveikė jonaviečius.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: M.Grigonis 18 (6 atk. kam.), J.Tamulis 15 (4/4 trit.), T.Jogėla 15 (5 atk. kam.), V.Kariniauskas 9 (5 atk. kam.), S.Kymantas 8 (7 atk. kam., 3 blk.), R.Simanavičius 8, N.Barauskas 6, T.Dimša 5 (5 rez. perd.), R.Jakštas 5, Ž.Skučas 4.

„Triobet“: T.Sebežiovas 29, R.Juknevičius 16, H.Vorotnikovas 14.

Su 25 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ užėmė penktąją vietą Smscredit.lt-NKL turnyrinėje lentelėje. Atkrintamųjų varžybų pirmajame etape Kauno ekipa iki 2 pergalių kovos su Molėtų „Ežerūno kario“ komanda.