Jaunieji žalgiriečiai nugalėjo „Ežerūną-Karį“ ir išlygino rezultatą aštuntfinalyje 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda pasiekė revanšą Molėtuose ir išlygino Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) aštuntfinalio serijos rezultatą 1-1. Šeštadienį jaunieji žalgiriečiai įveikė „Ežerūno-Kario“ ekipą 72:62 (16:15, 17:12, 22:19, 17:16).

Pirmąją dvikovą Kaune dėl traumos praleidęs Tomas Dimša į aikštelę grįžo vis dar kęsdamas skausmą, tačiau buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Jo keturi taškai iš eilės leido persverti rezultatą pirmojo kėlinio pabaigoje (16:15). Nerezultatyviai vykusiame antrajame kėlinyje „Žalgirio“ dubleriai sugebėjo susikrauti 6 taškų persvarą – 33:27.

Po didžiosios pertraukos kauniečiai truktelėjo į priekį ir po Tauro Jogėlos tritaškio ir baudos metimo pirmavo 39:31. „Ežerūnas-Karys“ buvo priartėjęs 46:48, bet trečiąjį kėlinį kauniečiai baigė septyniais taškais be atsako ir pirmavo 55:48. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai bandė kilti į lemiamą šturmą (54:58), tačiau Rolando Jakšto keturi taškai ir du Justo Tamulio tritaškiai (70:55) nulėmė rungtynių baigtį.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Dimša 17, T.Jogėla 14 (5 atk. kam.), J.Tamulis 10, R.Jakštas 8, S.Kymantas 6 (9 atk. kam.), M.Grigonis 6, V.Kariniauskas 4, Ž.Skučas 4, R.Simanavičius 2, N.Barauskas 1.

„Ežerūnas-Karys“: G.Kulbis 11 (4 rez. perd.), J.Narušis 11 (5 atk. kam., 3 per. kam.), B.Steponėnas 10.

Trečiosios aštuntfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Kaune. „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A) vyksiančio mačo pradžia – 18.00 val.