„Žalgirio“ dubleriai įveikė Molėtų komandą ir žais NKL ketvirtfinalyje 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai žengė į kitą Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) etapą. Lemiamose aštuntfinalio serijos rungtynėse jaunieji žalgiriečiai namuose nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą 79:70 (23:17. 20:10, 11:19, 25:24).

Išskyrus dvi pirmąsias susitikimo minutes, visą likusį rungtynių laiką priekyje buvo „Žalgirio“ dubleriai. Pirmajame kėlinyje po Rolando Jakšto keturių taškų jie pirmavo 19:10, o įpusėjus mačui turėjo 16 taškų pranašumą – 43:27.

Po didžiosios pertraukos aikštės gynybą pradėję naudoti „Ežerūno-Kario“ krepšininkai pamažu ėmė tirpdyti skirtumą. Sužaidus tris kėlinius šeimininkų persvara buvo sumenko perpus – 54:46. Ketvirtajame kėlinyje Molėtų ekipa kelis kartus buvo priartėjusi iki 7 taškų, tačiau taikliai baudų metimus realizavę jaunieji žalgiriečiai išlaikė pergalę savo rankose ir, galiausiai, laimėjo Smscredit.lt-NKL aštuntfinalio seriją 2-1.

Ketvirtfinalyje „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ kovos su Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Pirmosios rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Marijampolėje, antrosios – šeštadienį 14.00 val. „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A).

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 21 (10/10 baud., 5 atk. kam.), J.Tamulis 11, R.Jakštas 10 (11 atk. kam.), S.Kymantas 9, M.Grigonis 8 (8/8 baud., 7 rez. perd.), V.Kariniauskas 5 (4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), R.Simanavičius 5, Ž.Skučas 4, S.Januškis 2, N.Barauskas 2, T.Dimša 2.

„Ežerūnas-Karys“: M.Janišius 22 (7 atk. kam.), A.Šležas 18 (9 atk. kam.), P.Leščinskas 11 ( 6atk. kam., 3 per. kam.).