NKL ketvirtfinalis: „Žalgirio“ dubleriai Marijampolėje pralaimėjo pirmąjį mačą 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ komanda nesėkmingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) ketvirtfinalio seriją. Pirmosiose rungtynėse jaunieji žalgiriečiai išvykoje nusileido Marijampolės „Sūduvos“ komandai 85:102 (18:26, 18:25, 18:30, 31:21).

Aštuntfinalio seriją praleidę marijampoliečiai buvo kupini jėgų visų rungtynių metu. Tuo tarpu ketvirtąjį mačą per savaitę žaidę „Žalgirio“ dubleriai jau pirmajame kėlinyje paleido varžovus į priekį.

Nors kauniečiai puolime rungtyniavo pakankamai stabiliai ir surinko po 18 taškų per kiekvieną iš trijų pirmųjų kėlinių, gynyboje svečiai nesugebėjo atlaikyti „Sūduvos“ atakų. Trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo įgiję net 30 taškų persvarą (75:45). Paskutiniajame ketvirtyje jaunieji žalgiriečiai nebeleido iš savęs tyčiotis ir ženkliai sumažino skirtumą.

Antrosios ketvirtfinalio serijos iki 2 pergalių rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį 14.00 val. „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A, Petrašiūnuose).

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: R.Jakštas 22 (7 atk. kam.), M.Grigonis 19, V.Kariniauskas 14, J.Tamulis 6, S.Kymantas 6, T.Jogėla 5 (5 atk. kam.), Ž.Skučas 5, T.Dimša 4, R.Simanavičius 4.

„Sūduva“: A.Birgelis 20 (5 rez. perd.), Ž.Kuklierius (5 rez. perd.), M.Valukonis 17 (7 atk .kam., 4 rez. perd.), P.Gvazdaitis 17, M.Kalvelis 9 (8 atk. kam.).