Jaunieji žalgiriečiai atsirevanšavo „Sūduvai“ (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ krepšininkai išlygino Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos rezultatą. Šeštadienį jiems grėsusi sezono pabaiga nutolo, kai kovingai žaidę jaunieji žalgiriečiai įveikė Marijampolės „Sūduvos“ komandą 75:69 (14:20, 24:12, 14:13, 23:24). Lemiamos serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Marijampolėje.

Pirmajame mače svečiuose triuškinantį pralaimėjimą patyrę „Žalgirio“ dubleriai nesėkmingai pradėjo ir susitikimą Kaune. Sužaidus 8 minutes jie atsilikinėjo 8:18. Susiėmus gynyboje šeimininkų gretose lyderio vaidmens ėmėsi Vaidas Kariniauskas, po kurio trijų tritaškių buvo spurtuota 15:2. Be to, antrojo kėlinio pabaigoje vos per 0,6 sekundės V.Kariniauskas įmetė tolimą metimą iš savo aikštės pusės ir „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ pirmavo 38:32.

Po didžios pertraukos „Sūduva“ nė neketino pasiduoti ir visada alsavo jauniesiems žalgiriečiams į nugaras. Įnirtingose rungtynėse netrūko kietos kovos ir aistrų, tačiau kauniečiai, po Mariaus Grigonio trijų taiklių tritaškių iš sudėtingų situacijų, triskart pirmavo dviženkle persvara (55:45, 64:53, 67:56). Marijampoliečiai ir toliau grūmėsi iš paskutiniųjų bei sugebėjo priartėti 65:68. Visgi, baudų metimų karuselėje „Žalgirio“ dubleriai neklydo ir šventė pergalę 75:69.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: V.Kariniauskas 24 (4/5 trit., 9 atk. kam.), T.Jogėla 15, M.Grigonis 13 (3/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), R.Jakštas 6 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), J.Tamulis 6 (4 per. kam.), S.Kymantas 5 (7 atk. kam., 2 blk.), N.Barauskas 4, R.Simanavičius 2.

„Sūduva“: Ž.Kuklierius 23 (4 rez. perd.), M.Kalvelis 13 (6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blk.), A.Krivonis 11 (5 atk. kam.), A.Birgelis 9 (6 atk. kam.).