Pralaimėję Pakruojyje dubleriai atsitiesė įveikdami „Perlą-MRU“ 0

Penktadienį 17 taškų skirtumu Pakruojo „Merestai“ pralaimėję ir vos 54 taškus įmetę Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai kitą dieną jau po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 52 taškus ir iškovojo įtikinamą pergalę prieš Vilniaus „Perlas-MRU“ ekipą 87:75.

Rungtynės Kaune prieš sostinės krepšininkus prasidėjo Luko Lekavičiaus 5 taškais ir trimis Artūro Gudaičio dėjimais (11:8), o po Justo Tamulio ir Tomo Dimšos tritaškių, sužaidus 10 minučių, jaunieji žalgiriečiai buvo priekyje 25:15.

Antrajame kėlinyje Tomo Masiulio auklėtiniai nemažino apsukų ir pradėjo triuškinti varžovus. A.Gudaitis dukart įmetė iš 4 metrų, J.Tamulis, Vaidas Kariniauskas bei Ernerstas Serkevičius pridėjo po tritaškį ir įpusėjus rungtynėms „Žalgiris-2“ buvo priekyje 52:30.

V.Kariniauskui ir J.Tamuliui toliau taikliai šaudant iš toli 24-ąją minutę šeimininkai pirmavo 63:35. Solidus skirtumas kauniečius kiek užmigdė, todėl per kitas 10 minučių „Perlas-MRU“ sugebėjo priartėti iki 63:73. Tuomet iniciatyvos ėmėsi T.Dimša, po kurio galingo dėjimo varžovai nuleido rankas.

„Žalgiris-2“: T.Dimša 14 (3 rez. perd., 2 blk.), J.Tamulis 14 (4/6 trit., 3 rez. perd., 4 per. kam.), A.Gudaitis 13 (5 atk. kam., 2 blk.), V.Kariniauskas 13 (6 rez. perd.), P.Sorokas 10 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 7 (3 rez. perd.), S.Kymantas 6 (5 atk. kam.), E.Serkevičius 5, K.Vene 3, M.Grigonis 2.

„Perlas-MRU“: J.Elvikis 19, A.Udras 19 (8 atk. kam.), M.Virbalas 15 (10 atk. kam.), E.Pundzius 12, Ž.Kelys 10 (4 rez. perd.).

Tuo tarpu rungtynės Pakruojyje su „Meresta“ klostėsi permainingai. Po pirmojo kėlinio „Žalgirio“ dubleriai atsilikinėjo 10:22, bet antrajame buvo atradę savo žaidimą ir 23-iąją minutę net išsiveržė į priekį 33:31.

Visgi, labiau patyrę „Merestos“ krepšininkai sugebėjo palaužti jaunuosius žalgiriečius ir spurtavę 19:2 nulėmė rungtynių baigtį. Kauno ekipa pralaimėjo mačą rezultatu 54:71.

„Žalgiris-2“: V.Kariniauskas 11, P.Sorokas 10 (7 atk. kam.), E.Serkevičius 8, J.Tamulis 6 (3 rez. perd.), N.Barauskas 6, T.Dimša 6, A.Gudaitis 3 (9 atk. kam.), S.Kymantas 2, L.Lekavičius 2.

„Meresta“: A.Gurklys 18 (8 atk. kam.), I.Vaitkus 14 (7 atk. kam.), T.Gaidamavičius 11 (13 rez. per.d, 5 per. kam.), B.Bagdonavičius 11 (11 atk. kam.), L.Radavičius 11 (5 atk. kam.).

Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) šeštojo turo „Žalgiris-2“ savo sąskaitoje turi 4 pergales ir 2 pralaimėjimus. Kauniečiai NKL turnyrinėje lentelėje dalijasi 3-8 pozicijas.