Jaunieji žalgiriečiai NKL čempionate dalijasi 5-8 pozicijas 0

Antras iš eilės „Žalgirio“ dublerių savaitgalis susiklostė identiškai – penktadienį pralaimėję išvykoje kitą dieną Tomo Masiulio auklėtiniai atsigriebė namuose. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) septintojo turo rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ nusileido Jonavos „Triobet“ krepšininkams 83:93, o šeštadienį namuose 90:71 sutriuškino Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą.

Mačas Jonavoje vyko labai apylygiai. Po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje 23:21, bet Mariui Grigoniui ir Justui Tamuliui pelnius po 5 taškus ir dėjimą pridūrus Artūrui Gudaičiui 19-ąją minutę „Žalgiris- pirmavo 46:38.

Visgi, antroje rungtynių pusėje jauniesiems žalgiriečiams iniciatyvos išlaikyti nepavyko. „Triobet“ krepšininkai rezultatą persvėrė likus žaisti 5 minutes ir galiausiai iškovojo pergalę 93:83.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 20 (8 atk. kam., 2 blk.), M.Grigonis 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), T.Dimša 13, E.Serkevičius 10, L.Lekavičius 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), V.Kariniauskas 6, J.Tamulis 5, N.Barauskas 2, K.Vene 2, P.Sorokas 1.

„Triobet“: T.Sebežiovas 17, A.Lencevičius 16, M.Linkevičius 16 (10 atk. kam.), T.Milinskas 16, P.Vaitiekūnas 14 (8 atk. kam.).

Rungtynes Kaune su molėtiškiais dubleriai pradėjo daug energingiau. Po A.Gudaičio 6 taškų ir Tomo Dimšos tritaškio bei metimo kamuolį sugavus ore „Žalgiris-2“ pirmavo 15:4. „Ežerūnas-Karys“ buvo priartėjęs iki minimumo (22:23), bet A.Gudaičiui pelnius 7 taškus iš eilės bei vėliau pridėjus triuškinantį dėjimą jaunieji žalgiriečiai jautėsi saugiau – 37:27.

Susitikimo baigtis galutinai išsisprendė, kai šeimininkai per porą minučių pataikė 4 tritaškius iš eilės. Nerijus Barauskas, Lukas Lekavičius, M.Grigonis ir T.Dimša skirtumą padidino iki 17 taškų (74:57) ir „Žalgiris-2“ įsirašė penktąją pergalę NKL pirmenybėse.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 27 (9 atk. kam., 5 blk.), M.Grigonis 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), N.Barauskas 14, T.Dimša 13 (5 atk. kam.), P.Sorokas 9 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), L.Lekavičius 5 (4 rez. perd.), E.Serkevičius 5, V.Kariniauskas 3 (7 rez. perd.).

„Ežerūnas- Karys“: M.Kugauda 18, K.Alekna 13, R.Sugintas 12 (7 atk. kam.).