NKL: Uostamiesčio krepšininkai nesustabdė „Žalgiris-2“ puolimo 0

Ketvirtadienį pirmosiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) tryliktojo turo rungtynėse susitiko Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ ir Kauno „Žalgiris-2“. Net 29 taškais antrąjį kėlinį laimėję jaunieji žalgiriečiai iš uostamiesčio parsivežė pergalę, pasiektą rezultatu 93:74 (19:19, 37:8, 19:23, 18:24).

Klaipėdos ir Kauno ekipų susitikime rezultatas buvo lygus tik pirmajame kėlinyje – 19:19. Po to vieną po kito tritaškius į šeimininkų krepšį pasiuntė Justas Tamulis, Tomas Dimša, Ernestas Serkevičius ir Vaidas Kariniauskas, o Artūras Gudaitis ir J.Tamulis dar pridėjo ir dvitaškius su pražangomis. Po įspūdingos „Žalgirio“ dublerių atakų bangos Tomo Masiulio auklėtiniai įgijo 29 taškų pranašumą – 56:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dar keturių V.Kariniausko taškų ir Simono Januškio dvitaškio kauniečiai pirmavo net 64:28. Per paskutiniąsias 15 minučių „Nafta-Universitetas“ sugebėjo sustabdyti skirtumo augimą, tačiau iš jaunųjų žalgiriečių nebeatėmė aštuntosios pergalės, leidusios įsitvirtinti šeštojoje NKL turnyrinės lentelės vietoje.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 21 (11 atk. kam.), J.Tamulis 14 (3/5 trit.), V.Kariniauskas 12 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 11, P.Sorokas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), T.Dimša 9, M.Grigonis 6 (7 rez. perd.), S.Januškis 6, E.Serkevičius 3, K.Vene 1.

„Nafta-Universitetas“: D.Norkus 16 (7 atk. kam.), V.Chodosovskis 14 (5 atk. kam.), D.Žvinklys 12 (6 atk. kam.), H.Venskus 10 (4 rez. perd.).

Šeštadienį Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai rungtyniaus namų aikštelėje. NKL keturioliktojo turo rungtynėse jaunieji žalgiriečiai 16.00 val. susitiks Vilniaus „Š.Marčiulionio K.A. – Twomenas“ komanda. Mačas vyks „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A).