NKL: „Žalgirio“ dubleriai nugalėjo Vilniaus „Statybą“ 0

Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai ketvirtadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse nė karto neleido varžovams pirmauti ir iškovojo dešimtąją pergalę per 15 mačų. Jaunieji žalgiriečiai įveikė Vilniaus „Statybos“ komandą 87:81 (20:17, 26:21, 20:18, 21:25) ir atsirevanšavo vilniečiams už patirtą pralaimėjimą praėjusio sezono NKL pusfinalio dvikovoje.

Namuose rungtyniavę „Žalgirio“ dubleriai galingai pradėjo susitikimą ir po Artūro Gudaičio 4 taškų bei Vaido Kariniausko 5 taškų pirmavo 11:4. Devintąją minutę svečiai buvo išlyginę rezultatą (15:15), bet prasidėjus antrajam kėliniui Tomas Dimša dėjimu ir tritaškiu pradėjo dar vieną kauniečių spurtą (25:19). Prie jo prisijungė 6 taškus surinkęs A.Gudaitis, 4 pelnęs Marius Grigonis ir tritaškį pataikęs Justas Tamulis – 38:22. Visgi, iki didžiosios pertraukos „Statybai“ atgaivinus puolimą, skirtumas sumažėjo perpus – 46:38.

„Žalgiris-2“ persvara vėl pradėjo augti, kai V.Kariniauskas ir A.Gudaitis įmetė po tritaškį, o M.Grigonis dėjimu užbaigė greitą ataką – 59:46. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui vilniečiai vėl pradėjo artėti, kol galiausiai iš Kauno ekipos pranašumo teliko taškas – 77:76. Lemiamu momentu jaunieji žalgiriečiai nepalūžo: Lukas Lekavičius pelnė 4 taškus, M.Grigonis pridėjo tritaškį ir Tomo Masiulio auklėtiniai šventė trečiąją pergalę iš eilės.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 25 (7 atk. kam., 3 blk.), T.Dimša 20 (3/4 trit.), M.Grigonis 13 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 11, V.Kariniauskas 10 (7 rez. perd.), J.Tamulis 5, N.Barauskas 3 (5 atk. kam.).

„Statyba“: D.Tarvydas 26 (6 atk. kam., 6 per. kam.), K.Brusokas 15 (5 atk. kam.), O.Varanauskas 13 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), V.Lukša 13.