NKL: „Žalgirio“ dubleriai laimėjo rungtynes 43 taškų skirtumu 0

Kauno „Žalgiris-2“ komanda su trenksmu nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Ketvirtadienį Tomo Masiulio auklėtiniai net 83:40 sutriuškino Birštono „Jazz-Diremta“ ekipą.

Prieš dvi savaites šios dvi ekipos jau buvo susitikusios ir tada pergalę namuose 66:64 šventė birštoniečiai. Šį kartą jaunieji žalgiriečiai su kaupu atsirevanšavo varžovams.

Rungtynių pradžioje sužaidus 5 minutes rezultatas dar buvo lygus 9:9, bet pirmąjį kėlinį „Žalgirio“ dubleriai baigė pelnydami 12 taškų be atsako – 21:12. Iki didžiosios pertraukos persvara dar labiau išaugo – 42:21.

Trečiąjį kėlinį kauniečiai pradėjo dar vienu spurtu 17:2, o galiausiai sugebėjo laimėtai maču daugiau nei dvigubu skirtumu – 83:40.

Spausdami varžovus per visą aikštę jaunieji žalgiriečiai privertė juos suklysti net 29 kartus.

„Žalgiris-2“: P.Sorokas 17 (13 atk. kam.), A.Gudaitis 17 (5 atk. kam.), K.Vene 12, E.Serkevičius 8, M.Grigonis 8, L.Lekavičius 6 (5 rez. perd., 5 per. kam.), V.Kariniauskas 6, T.Dimša 3, S.Kymantas 2 (7atk. kam.), N.Barauskas 2 (2 blk.), S.Januškis 2.

„Jazz-Diremta“: P.Kleiza 7, P.Petrilevičius 7, A.Ramonaitis 6.