A.Gudaičio vedini „Žalgirio“ dubleriai iškovojo solidžią pergalę 0

Artūras Gudaitis į buvusios komandos krepšį įmetė 35 taškus, atkovojo 13 kamuolių, o jo vedama Kauno „Žalgirio-2“ komanda iškovojo solidžią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Tomo Masiulio treniruojami „Žalgirio“ dubleriai (12-10) šeštadienį namie 88:69 (24:14, 19:18, 22:16, 23:21) nugalėjo Klaipėdos „Naftą-Universitetą“ (5-17) ir pasiekė pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės.

Turnyro lentelės dugne esančius klaipėdiečius skandino A.Gudaitis, kuris dar praėjusį sezoną vilkėjo „Naftos-Universiteto“ marškinėlius.

19 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas per 26 minutes pataikė 12 dvitaškių iš 21 bandymo ir realizavo 11 baudų metimų iš 13.

A.Gudaitis surinko net 38 naudingumo balus, o jam būnant aikštėje „Žalgiris-2“ pelnė 30 taškų daugiau nei varžovai.

„Nafta-Universitetas“ nepirmavo nė karto. Klaipėdos ekipa besibaigiant antram kėliniui priartėjo iki 32:36, tačiau tuomet „Žalgiris-2“ surinko 18 taškų be atsako ir atitrūko nepavejamai – 54:32 (23 min.).

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 35 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 38 naud. bal.), T.Dimša 13 (2 blk.), M.Grigonis 7 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), S.Januškis 7, P.Sorokas 6 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), K.Vene 5, V.Kariniauskas 5, L.Lekavičius 4, N.Barauskas 4, S.Kymantas 2 (4 rez. perd.).

„Nafta-Universitetas“: T.Maželis 17 (4 per. kam., 6 kld.), V.Tarolis 14 (2 blk.), V.Chodosovskis 14 (7 atk. kam., 3 per. kam.), K.Timofejevas 13.