Eurolygos atrankos turnyre „Žalgirio“ jauniai susitvarkė ir su estais 0

Kauno „Žalgirio“ jaunių (iki 18 metų) ekipa tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygos atrankos turnyre Šiauliuose. Antrąją turnyro dieną jie pradėjo pergale prieš Talino „Audentes“ komandą 99:78.

Vakar Tomo Masiulio auklėtiniai įveikė vokiečius, o šiandien 20.15 val. dar vienose rungtynėse jaunieji žalgiriečiai susitiks su Maskvos CSKA aštuoniolikmečiais. Tai bus rungtynės dėl patekimo į turnyro finalą.

Susitikimą su estais labai sėkmingai pradėjo „Žalgirio“ vidurio puolėjas Dainius Chatkevičius. Jis vien per pirmąjį kėlinį surinko 11 taškų. Po 10 minučių žaidimo kauniečiai pirmavo 24:18, o įpusėjus rungtynėms – 53:38.

Po didžiosios pertraukos skirtumas pasiekė ir 20 taškų. „Audentes“ 32-ąją minutę buvo priartėję 70:82, bet mačą jaunieji žalgiriečiai baigė dar vienu galingu spurtu.

„Žalgiris“: D.Chatkevičius 26 (9 atk. kam., 33 naud. bal.), K.Šarukas 16 (6 atk. kam.), H.Saprykinas 10 (4 rez. perd.), L.Aukštikalnis 10 (3 per. kam.), E.Serkevičius 7 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), R.Stankevičius 7, P.Žalys 7, P.Danisevičius 6, A.Kavaliauskas 3, L.Grabauskas 3 (3 per. kam.), Ž.Jurgutis 2, P.Šakinis 2.

„Audentes“: S.Suttas 19 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), S.Jurno 18, Stenas Olmre 13 (5 rez. perd., 7 kld.), E.Halleris 10 (5 atk. kam.).