NKL: po skaudaus pralaimėjimo „Žalgirio“ dubleriai atsitiesė namuose 0

Savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybose Kauno „Žalgiris-2“ komanda pasidalijo po pergalę ir pralaimėjimą. Penktadienį Vilniuje jaunieji žalgiriečiai patyrė skaudžiausią nesėkmę sezone 65:95 nusileisdami „Perlas-MRU“ krepšininkams, o šeštadienį namų aikštelėje 89:79 įveikė Pakruojo „Merestos“ ekipą.

Rungtynėse Vilniuje viskas išsisprendė jau per pirmąsias minutes. Šeimininkai mačą pradėjo spurtu 21:5 ir išlaikė iniciatyvą viso susitikimo metu. „Žalgirio“ dubleriams nesisekė apsiginti nuo varžovų atakų, jie taip pat žymiai prasčiau atakavo krepšį ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių.

„Žalgiris-2“: M.Grigonis 11 (5 atk. kam.), J.Tamulis 11, L.Lekavičius 9 (6 atk. kam.), V.Kariniauskas 7, T.Dimša 6, S.Kymantas 6, N.Barauskas 6, E.Serkevičius 6, A.Gudaitis 3 (2 blk.), K.Vene 0, S.Januškis 0.

„Perlas-MRU“: K.Sheardas 18, J.Elvikis 17 (4 rez. perd.), A.Udras 16 (9 atk. kam.), Ž.Stankus 16.

Daug geriau Tomo Masiulio auklėtiniams rungtynės klostėsi šeštadienį namų aikštelėje. Pirmajame mačo su „Meresta“ kėlinyje netrūko atkaklios kovos (25:24), tačiau antrąjį ketvirtį 6 taškais užbaigė Artūras Gudaitis ir prieš didžiąją pertrauką „Žalgiris-2“ pirmavo 52:42.

Trečiajame kėlinyje sėkmingai žaidžiant Mariui Grigoniui ir tam pačiam A.Gudaičiui skirtumas buvo išaugęs ir iki 18 taškų (65:47, 69:51). Per paskutines 10 minučių pakruojiškių bandymai atsigriebti buvo sustabdyti ir jaunieji žalgiriečiai šventė pergalę 89:79.

„Žalgirio-2“ lyderis šeštadienį neabejotinai buvo A.Gudaitis. Išvakarėse vos 3 taškus pelnęs ir prasčiausias rungtynes sužaidęs Kauno ekipos vidurio puolėjas kitą dieną buvo nesustabdomas. Susitikime su „Meresta“ A.Gudaičio sąskaitoje buvo 29 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 40 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 29 (15 atk. kam., 2 blk., 40 naud. bal.), M.Grigonis 16 (7 atk. kam.), S.Kymantas 10 (2 blk.), T.Dimša 8 (5 rez. perd., 2 blk), N.Barauskas 8, J.Tamulis 7, V.Kariniauskas 6 (5 atk .kam., 7 rez. perd.), E.Serkevičius 5, L.Lekavičius 0, S.Januškis 0.

„Meresta“: T.Gaidamavičius 22 (9 rez. perd., 3 per. kam.), A.Povilaitis 14, L.Radavičius 14.