Jaunieji žalgiriečiai NKL reguliarųjį sezoną baigė šeštoje vietoje 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda pergale baigė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliarųjį sezoną. Jaunieji žalgiriečiai šeštadienį namuose įveikė Plungės „Olimpą“ 94:71 ir tarp 16 ekipų užėmė šeštąją vietą.

Pralaimėjimas paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse „Žalgiris-2“ komandą būtų nustūmęs į aštuntąją poziciją, todėl mačą su trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančiais plungiškiais Tomo Masiulio auklėtiniai pradėjo itin susikaupę.

Jau septintąją minutę po dviejų Justo Tamulio tritaškių ir Kento Vene 9 taškų iš eilės „Žalgirio“ dubleriai pirmavo 22:4. Antrąjį kėlinį jie pradėjo dar vienu spurtu 12:2 ir greitai įgijo solidžią persvarą (39:15), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Žalgiris-2“: J.Tamulis 19 (6/8 trit.), T.Dimša 17 (7 atk. kam.), M.Grigonis 15 (5 rez. perd.), K.Vene 11, S.Kymantas 8 (11 atk. kam.), A.Gudaitis 6 (15 atk. kam., 3 blk.), L.Lekavičius 6, V.Kariniauskas 5 (8 rez. perd., 3 per. kam.), N.Barauskas 4, S.Januškis 3.

„Olimpas“: A.Maneikis 17 (7 atk. kam.), J.Kazakauskas 16, T.McCray 10 (6 atk. kam.).

NKL atkrintamųjų varžybų aštuntfinalyje „Žalgiris-2“ (21-13) susitiks su vienuoliktąją vietą užėmusiais Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“ krepšininkais (15-19). Reguliariajame sezone kauniečiai abu kartus buvo nugalėję varžovus: jaunieji žalgiriečiai Radviliškyje laimėjo 75:65, Kaune – 87:74.

Aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje yra kovojama iki dviejų pergalių. Įveikę pirmąjį etapą „Žalgirio“ dubleriai susitiktų su Plungės „Olimpo“ ir Birštono „Jazz-Diremta“ poros nugalėtojais.