NKL aštuntfinalio serijoje tarp Radviliškio ir „Žalgiris-2“ ekipų – lygybė 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje, kurioje susitinka Kauno „Žalgiris-2“ ir Radviliškio „Radviliškis-Juodeliai“ komandos, rezultatas lygus – 1:1. Ketvirtadienį jaunieji žalgiriečiai namuose laimėjo 78:72, bet šeštadienį Radviliškyje nusileido varžovams 76:81.

Pirmosiose rungtynėse iki trečiojo kėlinio pabaigos iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai. Vėliau Kauno komandos krepšininkams pavyko išlyginti žaidimą, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje perimti iniciatyvą. 36-ąją minutę Tomas Dimša, pataikęs tritaškį, išvedė komandą į priekį. Tuoj pat jis po puolime atkovoto kamuolio, išprovokavęs pražangą, sumetė dvi baudas, o Artūras Gudaitis puikiu bloku apsaugojo kauniečių krepšį nuo taškų. Rungtynių pabaigoje puikiai gynyboje sužaidę „Žalgiris-2“ žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 78:72.

„Žalgiris-2“: A.Gudaitis 20 (7 atk. kam., 3 blk.), T.Dimša 16 (4 rez. perd.), M.Grigonis 15 (8 atk. kam.), V.Kariniauskas 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), L.Lekavičius 7, S.Kymantas 7, J.Tamulis 3, N.Barauskas 2.

„Radviliškis-Juodeliai“: D.Gricius 17, E.Kaupaitis 11 (5 atk. kam.), V.Pancerevas 11 (6 atk. kam.), V.Trepočka 11.

Šeštadienį Radviliškyje šeimininkai 14-ąją minutę pirmavo 30:23, bet prieš pat didžiąją pertrauką iniciatyvą perėmė kauniečiai – 45:39. „Žalgiris-2“ po Mariaus Grigonio 7 taškų iš eiles ir Justo Tamulio tritaškio buvo padidinęs persvarą iki 56:44. Likus žaisti 4 minutes jaunieji žalgiriečiai vis dar buvo priekyje 68:61, bet „Radviliškis-Juodeliai“ snaiperiai pataikė 4 tritaškius paeiliui ir sugebėjo išplėšti svarbią pergalę.

„Žalgiris-2“: J.Tamulis 25 (5/6 trit.), M.Grigonis 23 (5 atk. kam.), A.Gudaitis 7 (12 atk. kam.), L.Lekavičius 7 (5 atk. kam.), T.Dimša 7, V.Kariniauskas 4, S.Kymantas 3 (2 blk.).

„Radviliškis-Juodeliai“: A.Montrimavičius 15 (10 atk. kam.) E.Kaupaitis 14 (6 atk. kam.), D.Gricius 13 (4/6 trit.), V.Pancerevas 11 (6 atk. kam.) 11, L.Kutra 10.

Lemiama NKL aštuntfinalio dvikova bus žaidžiama Kaune, „Žalgirio“ treniruočių centre (Naglio g. 4A) kovo 14 d. 18.00 val.