NKL pusfinalyje jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo favoritams (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda antrą sezoną iš eilės kausis dėl Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos medalių. Šeštadienį Alytuje vykstančio NKL finalo ketverto pusfinalyje „Žalgiris-2“ nusileido šeimininkų „Dzūkijos“ komandai 70:81 (19:23, 22:22, 12:17, 17:19).

Aiškiais dvikovos favoritais laikyti „Dzūkijos“ krepšininkai turėjo gerokai pavargti, kad įveiktų jaunųjų žalgiriečių pasipriešinimą. Mačą Marius Grigonis pradėjo 5 taškais iš eilės ir „Žalgirio“ dubleriai pirmavo 10:4. Pelnę 11 taškų be atsako alytiškiai greitai išsiveržė į priekį (15:10), po to pirmavo 23:15, bet Tomo Masiulio auklėtiniai kelis kartus lygino rezultatą 27:27, 37:37.

Lemiamą persvarą šeimininkai susikrovė po didžiosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį jie užbaigė turėdami 9 taškų pranašumą (63:54), o po Mindaugo Remino tritaškio likus žaisti 7 minutes atsiplėšė 67:53.

Žalgiriečiai nepasidavė ir pabandė sugrąžinti intrigą. Tomas Dimša pelnė septynis taškus iš eilės, o po Vaido Kariniausko dvitaškio skirtumas sumenko iki 3 taškų – 66:69 (38 min.). Tačiau tuomet Tauras Skripkauskas pasižymėjo su varžovo pražanga, Lukas Brazdauskis įmetė dvitaškį ir „Dzūkija“ likus 2 minutėms atitolo 74:66 bei per likusį laiką atlaikė paskutiniuosius „Žalgiris-2“ šturmo bandymus.

„Žalgiris-2“: M.Grigonis 16 (6 atk. kam.), T.Dimša 16, A.Gudaitis 14 (15 atk. kam.), L.Lekavičius 9, V.Kariniauskas 8 (4 rez. perd.), S.Kymantas 4 (6 atk. kam., 2 blk.), J.Tamulis 1, N.Barauskas 1, K.Vene 1.

„Dzūkija“: M.Reminas 14, L.Brazdauskis 13, T.Lekūnas 12, T.Skripkauskas 12, C.Trybanski 12 (5 atk. kam., 2 blk.), B.Harrisonas 9 (7 rez. perd.).

Sekmadienį dėl nugalėtojų vardo Alytaus ekipa kovos su „Mažeikiais“, o „Žalgiris-2“ 13.00 val. susitiks su pirmajame pusfinalyje pralaimėjusia Jonavos „Triobet“ komanda.