L.Lekavičiaus vedami dubleriai nugalėjo „Zanavyką“, tačiau nusileido „JAZZ-KTU“ 0

Kauno „Žalgiris-2” ekipa toliau rengiasi artėjančiam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Jaunieji žalgiriečiai pasiruošimą užbaigė dvejomis rungtynėmis su būsimais varžovais – Šakių „Zanavyku“ bei Kauno „JAZZ-KTU“.

Be puikiai draugiškame turnyre Jonavoje pasirodžiusio Donato Tarolio bei Nerijaus Barausko rungtyniavę Tomo Masiulio auklėtiniai „Žalgirio“ treniruočių centre po permainingos kovos palaužė suvalkiečius, o kitose rungtynėse po prasto ketvirtojo kėlinio turėjo pripažinti „JAZZ-KTU“ pranašumą.

Susitikime su Šakių „Zanavyku“ pirmus du kėlinius virė atkakli kova, o svečiai pirmavo 38:35. Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ dubleriai suaktyvino gynybą. Per trečiąjį kėlinį jie varžovams leido pelnyti vos dešimt taškų ir išsiveržė į priekį 54:48. Lemiamo ketvirčio metu šeimininkai šakiečiams priartėti nebeleido ir iškovojo pergalę rezultatu 74:65.

„Žalgiris-2“ ekipoje nesustabdomai rungtyniavo Lukas Lekavičius, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų. Justas Tamulis per 21 minutę pelnė 16 taškų. Aleho Kojenetso kraityje 14 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Kauno „Žalgirio“ dubleriai pasiruošimą sezonui užbaigė susitikimu su „JAZZ-KTU“ ekipa. Vėlgi be D.Tarolio ir N.Barausko rungtyniavę žalgiriečiai po prastai sužaisto ketvirtojo kėlinio turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Trys kėliniai vyko išties atkakliai ir rezultatyviai, nei vienai Kauno ekipai neįgyjant solidesnės persvaros. Po 30 minučių žaidimo priekyje minimaliai buvo „Žalgiris-2“ komanda – 74:73. Ketvirtajame kėlinyje „JAZZ-KTU“ perėmė iniciatyvą (96:91), o visas žalgiriečių viltis palaidojo varžovų spurtas 9:0, užbaigęs rezultatyvias rungtynes 105:91.

Įspūdingai „Žalgiris-2“ ekipoje vėl rungtyniavo L.Lekavičius. Įžaidėjas ne tik pelnė 30 taškų , atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus, tačiau ir puikiai atakavo į krepšį. Jaunasis žalgirietis pataikė 10/13 dvitaškių bei 10/12 baudos metimų. Sėkmingai jam talkino Paulius Valinskas – 15 taškų (5/6 dvit.) ir A.Kojenetsas 14 taškų (6 atk. kam.).

Tai buvo paskutinės Kauno „Žalgirio“ dublerių rungtynės ruošiantis sezonui. T.Masiulio auklėtiniai kovas NKL pradės jau spalio 5 d., rungtynėmis namuose prieš Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ ekipą.