NKL: „Žalgiris-2“ nutraukė „Palangos“ pergalių seriją 0

Kauno „Žalgirio“ dubleriai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidė dvyliktąsias rungtynes. Kauno komandos kelyje šį kartą buvo vis sėkmingiau rungtyniaujanti Palangos „Palanga“. Nors pajūrio komanda į laikinąją sostinę atvyko pakilios nuotaikos (3 pergalės iš eilės) jau nuo pirmųjų minučių išryškėjo žalgiriečių persvara. Šeimininkai nesunkiai išlaikė įgytą pranašumą, nugalėjo palangiškius 85:72 bei į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

„Žalgiris-2“ sėkmingai pradėjo rungtynes. Aukštaūgių Aleho Kojenetso ir Donato Tarolio užtikrintas žaidimas abejose aikštės pusėse leido per pirmąsias 5 minutes susikrauti solidžią persvarą (14:0). Tik įpusėjus kėliniui dvitaškiu svečiams pavyko įveikti Kauno ekipos gynybą ir, nors taškus po to jie rinko kur kas lengviau, tai nesutrukdė jauniesiems žalgiriečiams tvirtai būti priekyje po pirmojo kėlinio – 21:11.

Antrajame kėlinyje „Palanga“ atrodė labiau pasitikinti savimi ir po truputį ėmė mažinti atsilikimą. Štai po Ryčio Biliarto dėjimo ekipas teskyrė keturi taškai (28:32). Po kauniečių komandos trenerių štabo paprašytos minutės pertraukėlės vaizdas pasikeitė. Luko Lekavičiaus puikus žaidimas atstatė kauniečiams dviženklį pranašumą prieš trečiąjį ketvirtį – 42:32.

Po didžiosios pertraukos Tomo Masiulio auklėtiniai sparčiai pradėjo didinti atotrūkį. Po šešių D.Tarolio bei septynių Nerijaus Barausko taškų persvara išaugo iki triuškinančios (62:44). Šie žaidėjai ir toliau rungtyniavo nesulaikomai ir prieš lemiamą kėlinį žalgiriečiai jautėsi padėties šeimininkais 69:49.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ jaunimas išsaugojo įgytą persvarą. Didžiąją laiko dalį aikštelėje praleido mažiau žaidžiantys krepšininkai. Net ir varžovams kiek priartėjus (63:74), T.Masiulis pasitikėjo savo penketu, kuris išlaikė persvarą ir svariai prisidėjo prie šeštosios Kauno „Žalgiris-2“ pergalės NKL čempionate – 85:72.

„Žalgiris-2“: D.Tarolis 18 (8/10 dvit., 8 atk. kam.), N.Barauskas 14 (5/6 dvit.), A.Kojenetsas 13 (8/10 dvit., 6 atk. kam.), L.Lekavičius 8, M.Echodas 8 (7 atk. kam.), J.Tamulis 7, P.Valinskas 6, M.Varnas 6, P.Mykolaitis 2, V.Jasikevičius 2, R.Ulvydas 1, I.Fiodorovas 0.

„Palanga“: R.Biliartas 26 (11/19 dvit., 6 atk.kam.), J.Love 17 (11 atk. kam.), K.Jonuška 16.