NKL: Kauno „Žalgirio“ dubleriai laimėjo Klaipėdoje 0

Kauno „Žalgiris-2“ iškovojo septintąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Jaunieji žalgiriečiai išvykoje įveikė Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ ekipą 84:75 (23:22, 27:13, 18:28, 16:13). Sužaidę 16 rungtynių Tomo Masiulio auklėtiniai (7-9) užima 10-ąją vietą tarp 15 komandų.

Mačas Klaipėdoje pasidėjo atkakliai. Pirmajame kėlinyje žingsneliu priekyje buvo šeimininkai, kol galiausiai Vyteniui Jasikevičiui ir Martynui Varnui pelnius po 5 taškus, kauniečiai persvėrė rezultatą 23:22.

Lemiamas lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Luko Lekavičiaus ir Justo Tamulio vedami „Žalgirio“ dubleriai 6 minučių atkarpą laimėjo net 22:4 ir atsiplėšė 50:34.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečiai po truputį ėmė mažinti persvarą, bet sužaidus 30 minučių „Žalgiris-2“ pirmavo 68:62.

Varžovų gretose puikiai žaidžiant Donato Tarolio broliui Valentui, „Nafta-Universitetas“ priartėjo iki 68:70. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi L.Lekavičius, dėjimu ataką užbaigė D.Tarolis ir žalgiriečiai panaikino intrigą dar likus žaisti porą minučių. Rungtynės buvo laimėtos galutiniu rezultatu 84:75.

„Žalgiris-2“: D.Tarolis 24 (6 atk. kam., 3 blk.), J.Tamulis 14, L.Lekavičius 12 (6 rez. perd.), V.Jasikevičius 10 (4 rez. perd.), A.Kojenetsas 8 (5 atk. kam.), M.Varnas 5, P.Valinskas 3 (5 atk. kam.), E.Serkevičius 3, M.Echodas 3, N.Barauskas 2.

„Nafta-Universitetas“: V.Tarolis 12, V.Chodosovskis 11 (5 atk. kam.), A.Montrimavičius 10 (7 atk. kam.), T.Maželis 10.