Kauno „Žalgirio“ legionieriai išvyksta į JAV 10

JAV valstybės departamentui ketvirtadienį išplatinus informaciją apie kelionių rekomendacijas savo šalies piliečiams, į jas sureagavo ir Kauno „Žalgiryje“ rungtyniaujantys legionieriai.

Šiuo metu užsienyje esantiems amerikiečiams rekomenduojama grįžti į tėvynę, todėl žalgiriečiai Thomasas Walkupas, Zachas LeDay, K.C. Riversas ir Nigelas Hayesas nusprendė išvykti iš Lietuvos ir grįžti į JAV.

Praėjusį penktadienį Eurolygai paskelbus neribotam laikui stabdant savo pirmenybes, o Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybai priėmus sprendimą nutraukti čempionatą, Kauno „Žalgiris“ nutarė leisti komandos žaidėjams ir treneriams neribotam laikui palikti komandą.

Šiuo leidimu iškart pasinaudojo į gimtąją Australiją grįžęs Jockas Landale‘as, o Martinas Gebenas išvyko į JAV pas ten gyvenančią žmoną.

Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu yra išplatinęs laišką, kuriame teigiama, jog turnyro kovos galės būti atnaujintos ne anksčiau nei balandžio 11 dieną, tačiau tikėtina, kad šis laikotarpis prasitęs ilgesniam laikui.

Komentarai

 1. 709

  Aciu Jiems uz istikimybe komandai ir saugaus bei sklandaus skrydzio namo. Tikiuosi kita sezona vel juos matyti Zalgirio arenoje.Kaip musu tautieciai is visu pasaulio kampeliu traukia namo taip ir jiems norisi namo.

 2. ???

  Ačiū, vyrai, už žaidimą, atsidavimą, ištikimybę „Žalgiriui“. Saugaus skrydžio pas artimuosius ir sveikatos. Lauksime visų, laimingai grįžtančių į Kauną.

 3. Su daina

  Jurgis, Antanas, Aloyzas ir Martynas, keturi miestiečiai kaime liks nakvot

 4. Legionieriai

  Tai jau ir nebesugrys kad ir kaip eurolyga susiklostys

 5. Legionieriai

  Na ziuresim ar visi sugrys turint 1+1 iskirus Rivers

 6. Dony Montell

  Hm khm

 7. Darius

  Su didžiausiu liūdesiu, bet linkiu laikytis sveiko proto ir nutraukti tą eurolygą bei visą sezoną. Ir visai ne dėl to, kad išvyksta mūsų legionieriai, bet todėl, kad daugelis komandų nebesitreniruoja. Nebėra treniruočių, sportininkų forma krinta kasdien. Uždaryti sporto klubai, nerekomenduojama net į lauką eiti. Nerekomenduojama su niekuo bendrauti. Tokiomis sąlygomis sportininkui išlaikyti fizinę formą yra neįmanoma. Garantuoju, kad jei atnaujins eurolygą, pamatysime labai varganą vaizdą, ankstesnių kovų parodiją, uždususius krepšininkus ir didelė tikimybė, kad nepasiruošę jie pradės gauti traumas. Kam to reikia ? Todėl man labai pikta, kad tas bartolomėjus tempia gumą ir dar aiškina, esą viskas atsinaujins ir net finalo ketvertas vyks. Po mėnesio pertraukos atnaujinti varžybas ? Trūksta žodžių. Juk krepšininkai ne mašinos kurias gali išjungti ir kada nori įjungti.

 8. vaidas

  Ačiū, vyrai, už žaidimą, atsidavimą, ištikimybę “Žalgiriui”. Saugaus skrydžio pas artimuosius ir sveikatos. Lauksime visų, laimingai grįžtančių į Kauną.

 9. Dariau

  išjungiami tarpsezonyje, ir po NBA lokauto niekas nuo traumų nemirė bei pridusę neatrodė, ir po traumų žaidžia ne mėnesį praleidę